Wpis z mikrobloga

@maniek_ @dr_2k @demstair @qbad89
Moj kolega mial tak podobnego 2 lata starszego brata, ze uzywal jego prawa jazdy od 16 roku zycia i przez wiele kontroli nie wyszlo na jaw, ze to nie jego prawko i dokumenty. Miec brata blizniaka to blogoslawienstwo, wystarczy, ze jeden skonczy studia jedne drugi inne -jak im sie odwidzi moga sie zamienic. Jakby chodzili na jedne to nawet 2 razy mniej nauki. Pozwolilem sobie zawolac wukopowych blizniakow opiszcie sytuacje jak wy to widzicie i w czym wam to ulatwilo zycie. Jak ktos jeszcze ma rozdzenstao blizniaka niech tez opisze bo mnie to ciekawi od miesiaca a zadnego blizniak pfzez ten czas nie spotkalem.
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miscellaneous: raz miałem egzamin ustny i wchodziłem po bracie to jak mnie prowadzący zobaczył to się zapytał czego zapomniałem, a ja, że nic bo to był brat. On na to się zapytał co brat dostał, to powiedziałem 4+ i mi wstawił to samo i poszedłem ;) panie w podstawówce tak to ciężko ogólnie ogarniały.
Co do słabych rzeczy to wołają cie po imieniu jednego z braci i jak goście przychodzili to