Wpis z mikrobloga

Pierwsza przeprowadzka do UK, 5 lat temu, z dużego miasta w Niemczech prosto do wioski w północnej Walii - z deszczu pod rynnę... Już tak nie mam, przyzwyczaiłam się i nawet doceniam UK, ale wtedy ze wszystkich krajów, w jakich byłam, UK najbardziej podobne wydawało mi się do... Ukrainy :D Jak chcecie wiedzieć dlaczego, zapraszam na bloga.

#zpturystyka
#walia #uk #ukraina
Z.....o - Pierwsza przeprowadzka do UK, 5 lat temu, z dużego miasta w Niemczech prost...

źródło: comment_MNxZbIhLbmnJKzTDzxz2ibOeolOPOd4M.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@ZdrowiePaleo: Ciekawe porównanie, aczkolwiek Krym a Walia/UK to dwa rózne swiaty i dla mnie doszukiwanie sie podobienstw byloby chyba troche na sile. Mi samemu ciezko by bylo znalezc elementy, które by laczyly te dwa kraje¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Alexy: trochę podobieństw jest, zresztą wymieniłam je w poście ;-) pewnie sporo zależy od regionu, np. Anglia już taka egzotyczna dla mnie nie była :D stolica Walii zresztą też nie - znudziła mi się po jakiś dwóch miesiącach od zamieszkania. dobrze, ze przynajmniej okolica ciekawa :-)
  • Odpowiedz
@Kashhh: no, dokladnie. miasto fajne, ale ludzie okropni. dopiero po mieszkaniu w UK sobie to uswiadomilam, ze nie musze byc traktowana jako osoba drugiej kategorii, bo jestem z Polski
  • Odpowiedz