Wpis z mikrobloga

Czy jakiś Mirek mógłby objaśnić mi jedną kwestię? Chodzi mi o #rafatus i #ultraagnes. Rafatusa znam wyłacznie z kilkudziesięciu shotów które widziałem, oraz niezliczonych memuszków na Wypoku. W sensie że żył sobie, streamował, bił marlenkę, bił różne przedmioty, przegrał Pierwszą i Drugą Bitwę z Drzwiami, zapijał się do nieprzytomności, szczał i srał pod siebie, rzygał, zgonował... W pewnym momencie wyglądał już tak że zacząłem się zastanawiać czy to on nie zejdzie z tego świata znacznie szybciej od Gohy.

Nagle z prezesa Google stał się prezesem altanki, a potem już poszło, co skończyło się bezdomnością i żebraniem pod którąś galerią handlową w Warszawie.

I tu wchodzi Ultraagnes. Najpierw próbował coś z nią streamować, ale jak znów zaczął chlać jak #!$%@?'d to ta postawiła mu ultimatum. I tak sobie żyją, wrzucają zdjęcia na insta, dzielą się swoimi rzekomymi intymnymi chwilami ze znajomą która natychmiast #!$%@? to zdjęcie na Wykop, i tak się powoli żyje na tej wsi.

Tyle że Agnes ma tajemnicę, a raczej... już dawno nie jest tajemnicą że pani ta nieźle zarabia, ale w sposób który jest dla dużej części społeczeństwa wątpliwy moralnie.

I tu się pojawia moje pytanie - na czym polega ten ich związek? Kobieta (która ma całkiem przyjemne ciałko, tylko oszpeciła się brwiami od linijki i przede wszystkim powiększeniem ust, oraz solidną przesadą z solarium) zarabiająca ciałem postanowiła poczuć jeszcze trochę miłości, a żaden porządnych chłop się jakoś nie chciał pojawić w jej życiu, albo pojawiał się czasem jakiś ale znikał jak dowiedział się prawdy (prostytucja, odebrane prawa rodzicielskie), a zdesperowany Rafatus postanowił skorzystać, wiedząc że #!$%@?ł sobie życie tak bardzo że wiele więcej od niego już nie dostanie? Czy może Agnes wyczuła followersów na insta w tym Rafatusu, a potem urodził się z tego jakiś patozwiązek?

W dodatku śmiem stwierdzić że Agnes, gdyby nie jej aktualny sposób zarobkowania oraz przeszłość powiązana z odebraniem praw rodzicielskich, mogłaby liczyć na atencję bananowych chłopców z bogatych domów, ale historia jej życia sprawia że banany myślą co najwyżej o tym żeby przedmuchać jej gonady i nigdy więcej jej nie spotkać?

#danielmagical #patostreamy
  • 11
@3irg: I tak dalej uważam że Prezesik po części wygrał życie dlaczego?
1. Brzydka nie jest i biję na głowę inne dziewczyny patostrimerów
2. Prezesik ma zapewnione fajne ruchańsko i nie musi przeznaczać pieniędzy na Roksę bo ma to za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Sponsoruje go i widać że jest bardziej ogarnięty jeżeli chodzi o wygląd porównując czasy strimowania z marlenką a obecnie.
4. Mógłbym
@pavl_: ale ja go nie oceniam! Może i moja wypowiedź brzmi lekko pejoratywnie, ale niech on robi ze swoim życiem co mu się podoba, szczególnie że ze swoją sławą na nic lepszego nie mógłby liczyć. Musiałby się chyba za granicę wyprowadzić, i to w miejsce gdzie jest mało rodaków, bo w takich krajach jak Anglia, Niemcy czy Irlandia to go pewnie też całkiem dobrze znają :D A tak to siedzi sobie