Wpis z mikrobloga

@kicioch:
Przy kilku pierwszych paczkach i listach możesz mieć problem.
Potem nauczą się i szybko to idzie. E-nadawca podpięty jest do systemu poczty, tak więc dla osoby obsługującej nie ma praktycznie różnicy w stosunku do przesyłek nadawanych ręcznie (poza automatycznym uzupełnieniem danych po sczytaniu kodu kreskowego).
  • Odpowiedz
  • 0
@pcela: No właśnie próbowałam envelo nauczyć Panie na poczcie ale są niereformowalne i za każdym razem muszę wysłuchiwać o problemach z tym związanych, a paczki wychodzą z opóźnieniem. Ale spróbuję w tym e nadawcą, może coś z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz
@kicioch:
Bo envelo to osobny system, e-nadawca to tak jakby webowy interfejs ich wewnętrznego systemu.
Używam odkąd udostępnili dla osób indywidualnych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kicioch:
Tylko płacisz przy nadawaniu, albo umowa (ale wymagana jest działalność gospodarcza).
Nie ma płatności online jak w envelo.
  • Odpowiedz
  • 0
@sorhu: Ja nie mam problemu, Panie na poczcie mają - nie wiedzą jak to przyjąć, często nie ma nikogo kto mógłby im pomóc, system im nie działa, nie potrafią się zalogować do envelo. Ogólnie poczta wprowadziła system, do którego nie przeszkoliła pracowników. I niestety zbierałam info z różnych stron Polski i przeważa jednak zdanie o problemach z envelo, także ciesz się że u Ciebie to przechodzi gładko :)
  • Odpowiedz
@kicioch: beznadziejne to i to ja wysyłam zawsze paczki ze płaci odbiorca a ani w envelo ani w enadawca tego nie ma juz wole inpost w takim razie... albo wziac do domu 30 nalepek na przesyłke i wypełnićw domu chociaz nie bedę płacić za wysyłke
  • Odpowiedz
@kicioch: ja za każdym razem jakieś nowe przygody więc ochoczo szukam alternatywy. Dziś na przykład problem bo na listach poleconych nie ma nadawcy. Którego nie było przez ponad 500 poprzednich poleconych robionych przez ten sam system ( ͡º ͜ʖ͡º) i trzeba było siedzieć i ręcznie na każdej kopercie pisać nadawcę. Ponad 40 listów i potwierdzeń (°°
  • Odpowiedz