Wpis z mikrobloga

No to się porobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak oceniacie bonus? Lepsza taka formuła, gdzie przez miesiąc będzie można spokojnie nałapać czy 3 godziny na wariata, tak jak było do tej pory?

"Od 13 września (w Polsce od 14 września) do 20 września, do raidów [piątego poziomu] powrócą legendarne ptaki z Kanto i będzie można spotkać je w wariancie shiny;

Od 13 września do 30 września na dziko i w raidach zobaczymy więcej pokemonów z Kanto;

Od 20 września (w Polsce od 21 września) do 23 października w raidach [normalnych, piątego poziomu nieexowych], będzie dostępny Mewtwo[!!!];

W jajkach 7-km od 13 września (godzina 22:00) do końca miesiąca będą dostępne regionalne pokemony z Kanto – Farfetch’d, Tauros, Mr. Mime i Kangaskhan."

Źródło - https://pokemon-go.pl/news/ultra-bonus-event/

#pokemongo
Pobierz poziomek90 - No to się porobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak oceniacie bonus? Lepsza taka formuła,...
źródło: comment_hna798jHGpgHJ1BgNuV4aPEqyRpVpleQ.jpg

Jak podoba Ci się formuła Ultra Bonusu?

  • Wolę przez miesiąc na spokojnie połapać 55.0% (61)
  • Wolał(a)bym przez 3 godziny 17.1% (19)
  • Mam ból dupy o Mewtwo i regionalne ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ 16.2% (18)
  • Ktoś w to jeszcze gra? 11.7% (13)

Oddanych głosów: 111

  • 39
@poziomek90: nie mam z kim chodzić na rajdy wiec jak były weekendy gdzie był event łatwiej było mi coś zlapac. W takiej sytuacji i tak zostanę z niczym ( ͡° ʖ̯ ͡°) a mam tylko 1 konto i nie mam czasu na zabawę na kilka kont, ledwo to co mam daje radę ogarnąć w wolnym czasie którego nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)