Wpis z mikrobloga

No to się porobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak oceniacie bonus? Lepsza taka formuła, gdzie przez miesiąc będzie można spokojnie nałapać czy 3 godziny na wariata, tak jak było do tej pory?

"Od 13 września (w Polsce od 14 września) do 20 września, do raidów [piątego poziomu] powrócą legendarne ptaki z Kanto i będzie można spotkać je w wariancie shiny;

Od 13 września do 30 września na dziko i w raidach zobaczymy więcej pokemonów z Kanto;

Od 20 września (w Polsce od 21 września) do 23 października w raidach [normalnych, piątego poziomu nieexowych], będzie dostępny Mewtwo[!!!];

W jajkach 7-km od 13 września (godzina 22:00) do końca miesiąca będą dostępne regionalne pokemony z Kanto – Farfetch’d, Tauros, Mr. Mime i Kangaskhan."

Źródło - https://pokemon-go.pl/news/ultra-bonus-event/

#pokemongo
poziomek90 - No to się porobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak oceniacie bonus? Lepsza taka formuła,...

źródło: comment_hna798jHGpgHJ1BgNuV4aPEqyRpVpleQ.jpg

Pobierz

Jak podoba Ci się formuła Ultra Bonusu?

  • Wolę przez miesiąc na spokojnie połapać 55.0% (61)
  • Wolał(a)bym przez 3 godziny 17.1% (19)
  • Mam ból dupy o Mewtwo i regionalne ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ 16.2% (18)
  • Ktoś w to jeszcze gra? 11.7% (13)

Oddanych głosów: 111

  • 39
  • Odpowiedz
@Queltas: Według mnie również to bardzo łebsko pomyśleli. Każdy sobie na spokojnie zrobi kiedy mu będzie pasowało, bez obawy, że zły dzień, godzina albo nie dostał zaproszenia Jedyna obawa to jak często będą pojawiać się rajdy piątki. Na ostatnim Ho-Ohu przez cały czas trwania był tylko 1 (JEDEN) rajd na moich dwóch najbliższych gymach
  • Odpowiedz
@poziomek90: mi sie podoba bo zaczalem grac miesiac temu wiec ominely mnie raidy z zapdosem i articuno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zreszta nie kazdy ma czas na 3 godziny akurat jak sa rajdy i nie ma szans na poksa a tak bedzie mogl spokojnie to zrobic. jak dla mnie to jest lepsza opcja
  • Odpowiedz
  • 0
@poziomek90 czy ktoś wie jaka będzie mechanika jajek 7km? Czy z jajka otrzymanego z prezenty z Europy dostanę mr mima czy losowy z wymienionych regionalnych?
  • Odpowiedz
  • 0
@poziomek90 no właśnie niekoniecznie. Musiałbyś zdobyć frienda z danego regionu i dostać od niego prezent z jajkiem z regionalnym pokiem. Nielogiczne jest natomiast to że dostaniesz gifta od kolegi z Pcimia a w nim jajko z kangaskhanem lub innym losowym pokiem. Dlatego pytam o źródło bo tak pewnie odpowiedziałeś.
  • Odpowiedz
@psz_: Jak masz zdobyć znajomego z innego regionu? Rozdawać swój kod nieznjomym na internecie i potem wysyłać prezenty ze swojej lokalizacji? To przeczy jakimkolwiek zasadom bezpieczeństwa i Ninatic już od dawna ostrzega, by uważać z prezentami
  • Odpowiedz
  • 0
@poziomek90 żaden problem zdobyć kod randomowego frienda z innego regionu, wystarczy trochę poszukać w internecie (Reddit jest tego pełny). O jakim niebezpieczeństwie ujawnienia lokalizacji piszesz? Ujawniasz przecież jedynie lokalizację pokestopa z którego jest prezent. Nie popadajmy w paranoję. Zresztą czym to się różni od wymiany giftami z randomami z Polski? Sam zdaje się tworzysz listę tu na wypoku z kodami friendow.
  • Odpowiedz
@poziomek90: No i co z tego, ze ktoś pozna lokalizacje pokestopa z twojej okolicy? Przecież nie mieszkasz w pokestopie, ani tez nie wysyłasz konkretnej lokalizacji swojego telefonu.

A event spoko, z wyjątkiem tych jajek. Niby kusi żeby zdobyć regionalne, ale znając życie 70% jajek to będzie Meowth czy Sandshrew.
  • Odpowiedz
@xqbax: Nie wiadomo, ale na chłopską logikę będą tylko regionalne, bo już teraz ciężko jest trafić niektóre a wtedy już całkiem zatarłbym się sens takich jajek
  • Odpowiedz
@poziomek90: na pokemongolive.com napisali "Farfetch’d, Kangaskhan, Mr. Mime, and Tauros will be joining the Alolan Pokémon in 7 km Eggs"
co brzmi jakby były dodane dodatkowo do 7km
W newsie napisali "will apear"
czyli mniej sugestywnie
  • Odpowiedz