Wpis z mikrobloga

Dobra Miraski, mam ważny komunikat. Pamiętacie jak jakiś czas temu kupiłem gruz od emeryta? No to właśnie tak się to kończy, gdy wyjście z piwnicy wejdzie ma mocno. ( ͡ ͜ʖ ͡) Zdobyłem tym gruzem Passo dello Stelvio, najwyższa przełęcz w Alpach, motoryzacyjna mekke Europy. Oto 28 letnia Toyota Corolla XL 1.3 z gaznikiem TransAlp #motoryzacja #carboners #toyota #zawszegratem
10paszonow - Dobra Miraski, mam ważny komunikat. Pamiętacie jak jakiś czas temu kupił...

źródło: comment_y2Tvy4oaSWEd072vDajqaO88UGtV0hgC.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • 2
@10paszonow haha, standardowe miejsce do fotek na Stelvio ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdjęcie nie oddaje tego wrażenia nawet w 10%. Ta cisza jaka tam jest. Mega, wróciłbym tam z miłą chęcią ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ja wjechałem tam Renault Master, 7,6m dł, 2,5m szer., i 3,3m wys. ( ͡º ͜ʖ͡º). Kojarzysz ten tunel jak już zjeżdżasz w stronę
  • Odpowiedz
@bebsztyk ja w piątek jadę nad Balaton, swoim gruzem, Lanos 1.4 w gazie, zobaczymy jak to wyjdzie, w zeszłym roku byłem nim w Budapeszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@moonamur zawiozlem rakietę do mechanika razem z całym bagaznikiem części, jak w arkuszu. Powiedziałem tylko, że przegubów nie kupiłem, bo tam łatwo o pomyłkę i żeby kupił sam. Kupił, zamontowal, po 100km jeden wypadł. Okazało się, że kupił zle. Po pół godzinie dyskusji i udowadniania, że #!$%@?, oddał mi łaskawie 220 cebulionow.
  • Odpowiedz
  • 0
@xCinek podczas weekendu majowego zajrzałem do autogiełdy i był wystawiony za 850zl. Corolla od nowości we Wrocławiu, kupiona za 8600 dolarów w Pewexie na Grunwaldzkiej w 1990 roku :).
  • Odpowiedz
  • 0
@487328385 jak dotąd spaliła paliwa za ok 300zl. W drugą stronę będzie pewnie podobnie. Najdroższe noclegi. A Czechach 50 euro za 2 osoby, Austria i Włochy ok 70 euro za noc.
  • Odpowiedz
@jourska też byłem w Budapeszcie bo to taka objazdówka z namiotem Budapeszt-Balaton-Bratysława-Wiedeń-Wrocław. U Ciebie też ludzie tak reagowali jakby mieli Cię za nienormalnego jak im powiedziałeś, że jedziesz lanosem w Europe :D? Bo u mnie diagnostę na SKP przez chwile zatkało chociaż samochód bez problemu przeszedł przegląd techniczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bebsztyk to widzę bardzo konkretna trasa, ja jadę bezpośrednio z Krakowa, wracając zahaczam tylko o Budapeszt, no i na sylwestra też jadę do Budapesztu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Paanie, mechanik się głupio uśmiechał, jak zawiozłem mu auto do przeglądu przed trasą, w pracy znajomi dalej się śmieją i nie mogą uwierzyć że jadę lanosem tak daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 lata temu
  • Odpowiedz
@10paszonow: Zajebista srebrna strzala, eleganckie i stonowane felgi, wiatr we wlosach i radosc z pokonywania serpentyn na pelnym gazie.

A w tle widzimy jakies pospolite porsche :d
  • Odpowiedz
@michu124: auto brata, idzie na złom/sprzedaż, mogę ci dać kontakt do niego. Auto jest #!$%@?, rdza, przód po stłucznce robiony żeby tylko latało, do tego maglownica. środek nie najgorzej. Jak dobrze pamiętam to ma ok 300kkm. trzeci właściciel, drugim był wujek, a pierwszym jego znajomy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz