Wpis z mikrobloga

@adam-nowakowski: To pytanie jest z góry kretyńskie. Państwo nie ma prawa decydować, czy jakaś orientacja seksualna jest legalna. Ba, ten temat nawet nie jest poruszany, bo z góry uznaje się, że to jest sprawa świadomych, dorosłych osób, co będą i z kim robić w łóżku. Dlatego też nikt normalny nie pyta się, czy heteroseksualizm powinien być legalny.
  • Odpowiedz
@adam-nowakowski: No i? Zdanie na forum sympatyków =/= zdanie partii Wolność, tym bardziej, że to najbardziej przeciwdemokratyczna partia. xD Ta ma już dawno postanowione, co uważa na temat ludzi homo i są to całkiem racjonalne rozwiązania. Przejrzyj sobie fora sympatyków PiS, PO, albo jakiejkolwiek innej partii to zobaczysz, że sympatycy Wolności jednak wybijają się ponad ten cały polityczny syf.
  • Odpowiedz
@liberalnysernik: Ty chyba nigdy nie byłeś na stronach zwolenników innych partii. Ja byłem, spędziłem tam dużo czasu na rozmowach i mogę śmiało stwierdzić, że zwolennicy partii Wolność są na względnie wyższym poziomie od PO/PiS.
  • Odpowiedz
@Radeg90 Czytam czasem fanpage Wolności na facebooku oraz przeglądam filmiki tego środowiska na yt i to co najbardziej rzuca się tam w oczy, to wyzywanie osób o innych poglądach od lewaków, feministek, itd. Wysokiego poziomu nie mogę się również dopatrzyć w Najwyższym Czasie, które z tego co wiem jest gazetą tego środowiska.
  • Odpowiedz
  • 0
seks homoseksualistów odbywa się przy zgodzie obu z nich i nie robi nikomu krzywdy, pedofilia za to robi krzywdę dziecku.

@Mickson Ale ja nie wyrażałem żadnej zgody, żeby zboczeńcy obnażali się na ulicy. Mi wyrządzają krzywdę.

A co do pedofilii, jeszcze kilka lat "edukacji seksualnej" i cyk, żadnych przeszkód.
  • Odpowiedz