Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IdiotMasakrator: Nie zgodzę się kompletnie, już nawet ten cytat mówi że Cirillę obrzydzało to że czuje się wtedy uległa a nie dominująca a nie sam fakt bliskości z Mistle. Początkowa niechęć może po prostu wynikać z tego że nigdy wcześniej nie była w podobnej sytuacji i nie miała żadnych kontaktów seksualnych tym bardziej z kobietami.
@Asterling:

Odkrywała tak jak pisałeś i jedynie co to można albo powiedzieć że jest biseksualna ale bardziej w stronę kobiet albo jest w pełni lesbijką tylko po prostu wtedy jeszcze nie była tego pewna.


Czyli czytelnicy też nie mogą być tego pewni tak?

A co z tym że Ciri miała urodzić dziecko Królowi Olch do czego nie doszło mimo wielu prób?
Na dodatek nie musiała być przywiązywana czy krępowana do tych
@Mirrak:

Gdzie ja to napisałem? xd


Chyba faktycznie wyciągnąłem złe wnioski. Po prostu moim zdaniem wśród kobiet i mężczyzn biseksualność jest dość częstym zjawiskiem jednak nie zawsze jest praktykowana. U Ciri najwyraźniej zostało to aktywowane niejako przez Mistle, choć moim zdaniem nadal w formie gwałtu.

Przecież z tego co wiem to Auberon nigdy nie uprawiał seksu z Ciri ponieważ miał problemy.


Właśnie nie do końca to pamiętam. Równie dobrze mógł być
@Mirrak:

Chociaż preferowała kobiety tyle wiemy i tylko z nią utworzyła związek.


I z tą konkluzją się nie zgodzę co preferowała. Tak naprawdę tylko z Mistle stworzyła związek bo tylko wtedy była ku temu sposobność. Tylko tyle wiadomo na ten temat.
Nic czytelnikom nie wiadomo na temat tego że podobała jej się jakąkolwiek inną przedstawicielka płci żeńskiej.
W każdym bądź razie można powiedzieć że Cirilla nie miała szczęścia do mężczyzn jednak nie obrzydzała jej wizja seksu z płcią przeciwną. Racja?


@IdiotMasakrator: Myślę że ona była wtedy w takim momencie życia że zwyczajnie chciała poeksperymentować, myślę że pod koniec książek już jej orientacja się ukształtowała.
@Mirrak:

Normalnie, nie odczuwa potrzeby jedzenie jabłek.


No jak nie odczuwa jak w książkach odczuwała tylko nie miała sposobności. Zresztą zanim Mistle nie wsadziła jej łap w majtki to nie odczuwała potrzeby "jedzenia owoców" wcale.

I wyobraź sobie, że smakowanie owoców a seksualność to jednak coś innego jest xd.


To była przenośnia. Język daje nam takie narzędzia :). Jak już stwierdziliśmy była biseksualna, z technicznego punktu widzenia, bo na myśl o