Wpis z mikrobloga

@ciachostko: No zaraz wstawiasz idiotyczny cytat i reagujesz jak jakiś gimbus gdy ktoś sobie z tego zażartuje.

Po odcedzeniu bólu zadka i dziecinnych prób dogryzania brniesz dalej w tą głupote:

Na pewno by to poprawiło mocno pozycję naszych
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: #!$%@? jaki z ciebie debil to nie mam pytań. Chcę sprawę rozwiązać dypolomatycznie, mówiąc że okej, dajmy z tym spokój bo po co wikłać się z internetowe kłótnie ale taki dzban jak ty oczywiście czuje żółć, którą musi wyrzucić z siebie i nie byłby #!$%@?ą z wykopu, gdyby zwyczajnie odpuścił i ty mnie nazywasz gimbusem?. Poza tym, nazywanie oponenta gimbusem, nie uczyni cię dorosłym, ani tym bardziej nie sprawi,
  • Odpowiedz
@ciachostko: Od pierwszego postu ciskasz się jak żyd po pustym sklepiepie wiedząc że nie masz racji XD

Pocieszny jesteś misiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do gimbusów plucia żółcią i innych wesołych zachowań które opisujesz powyżej, przeczytaj jeszcze raz kto się pierwszy zaczął tak zachowywać ;)
  • Odpowiedz
Przydałoby się jeszcze procentowe ujęcie albo przynajmniej informacja, ile jest wszystich w danym kraju. Na szybko wiki pokazuje, że w Finlandi jest 15, 106 w UK, Francja ma ponad 70


@Jarod_SL: no, polska by wtedy fajnie wypadła XD Gdzie w byle jakiej psiej norze jest jakiś uniwerek xDD
  • Odpowiedz