Wpis z mikrobloga

#dobrazmiana rozciąłem sobie nogę w #pracbaza i okazało się, że w apteczce nie ma czegoś do odkażenia. Nie mogę nawet kupić wódy w sklepie żeby przemyć przez p----------ą niedzielę xD
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chudzinx: Przecież to wystarczy wpisać "lista dyżurnych aptek + nazwa miasta". Jak Ty tak ogarniasz to lepiej jedź na pogotowie, żeby zrobili Ci ten opatrunek, bo jeszcze sobie nogę przy okazji urżniesz
  • Odpowiedz
rozciąłem sobie nogę w #pracbaza i okazało się, że w apteczce nie ma czegoś do odkażenia. Nie mogę nawet kupić wódy w sklepie żeby przemyć przez p----------ą niedzielę


@Chudzinx: Proste pytanie, dlaczego kłamiesz?
  • Odpowiedz
@Chudzinx: rozwaliłeś nogę, a nie masz nic w apteczce, to idź do apteki je nie obejmuje zakaz handlu więc skończ pieprzyć że przez kretyński zakaz handlu nie możesz dostać gazy czy czegoś do odkażenia bo to po prostu nie prawda.
  • Odpowiedz
@nairoht: mam plaster ale nie mam czym odkazić a po aptekach nie będę latał bo są rozrzucone po mieście a jestem sam w pracy i nie mogę tak latać. Sklepy mam blisko ale zamknięte.
  • Odpowiedz
@Chudzinx: bo w apteczce zgodnie z nowymi wytycznymi nie powinno być wody utlenionej. Nie powinno się nią przemywać ran, ym bardziej ciętych bo to przeważnie czyste cięcia. Jak rana głęboka przemyt delikatnie brzegi wodą, jak nie to ogólnie wodą i bandażować. Wiem, głupie, ale mój ratowniczy chłopak podpowiada mi że tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@antkowa: była jodyna do 2010 roku ważna ( ͡° ͜ʖ ͡°) rana dosyć głęboka bo się skóra rozszerza na jakieś 2 mm a że rozciąłem szkłem po peknietej butelce od piwa to myślałem, że warto odkazić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Chudzinx: bo w apteczce zgodnie z nowymi wytycznymi nie powinno być wody utlenionej. Nie powinno się nią przemywać ran, ym bardziej ciętych bo to przeważnie czyste cięcia. Jak rana głęboka przemyt delikatnie brzegi wodą, jak nie to ogólnie wodą i bandażować. Wiem, głupie, ale mój ratowniczy chłopak podpowiada mi że tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@antkowa: Wytyczne nie wytyczne, ale woda utleniona to
  • Odpowiedz