Wpis z mikrobloga

@Robocop666: ja mam tylko nadzieję, że zdechną na bugwie, które ma poziom rynsztoku, albo darkw próbującego wybić się na trupie,
ogarnięci i myślący znajdą swoje miejsce
@Decoyek: Wygląd forum fajny tylko boję się o to o czym już inni pisali. Że przy pierwszej groźbie jakiejś firmy albo nawet nie firmy tylko osoby prywatnej (i rzuceniu kilkoma paragrafami) zwiniecie manatki i tyle z tego będzie. Oby nie ale wiele już było warezów które powstawały np. po chwilowym upadu exsite i pebx i kończyły swój żywot najpóźniej w ciągu kilku miesięcy.
@Decoyek: Teraz widzę również szalejącego h1sa. Koleś ma pokaźną bibliotekę filmową, to fakt ale kiedyś sprawdziłem jego wstawki i wiesz o tym że H1sLTN konwertować nie potrafi? A głośność zwiększa o 200% tylko pewnie sam nie wie po co to robi.
PS: No to dawaj tą rejestrację.
@Decoyek: Żaden problem, tylko zanim nie spodoba ci się hejtowanie twojego forum stojącego na podmokłych terenach i nie wiadomo jak długo się utrzyma, proponuję abyś zaczął od siebie i przypomniał sobie jak skrytykowałeś Quspaya.
PS: Jeśli cała ekipa jest tak domyślna jak ty, to moje gratulacje.
@Tygrysek666: Wygląda na to, ze destrukcja będzie szybsza niż powstanie tej całej amatorszczyzny.
@Robocop666: oni robia tam jeszcze mocniej to za co czepiali sie kuspaja, on przynajmniej jakos staral sie ukryc czyjegos bana dajac powod obrazy dw czy cos, a tu nie lubie tego pana to usuwam mu konto! jak dzieci w piaskownicy ( ͡º ͜ʖ͡º) jedynie nie wiem co robi tam Adam chop dobry a poszedl na ten twor
@Tygrysek666: Fakt ale ja się zastanawiam jak mają tam wyglądać uwagi dotyczące forum, skoro koleś nie kuma tego co mu napisałem wyżej i #!$%@? się jak baba.
@Decoyek: Może zamiast braku rejestracji zadzwonię po betoniarkę, żebyście spędzili czas w swoim gronie odseparowując się od innych betonowym fortem otoczonym wodą.