Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, dość nietypowe pytanie a mianowicie kiedyś na kwasie "zapytałem się" sam siebie czy zająć się pewną rzeczą i odpowiedź była twierdząca mimo, że nie mam dużego w tym doświadczenia i tu moje pytanie - czy uważać że to jest szczerze, prosto z serca i posłuchać tej rady czy raczej to jest to, co chciałem usłyszeć a kwas tylko sprawił, że ta moja opinia się uzewnętrzniła?

Tak mnie czasem frapuje czy postawy kreowane przez kwas są tylko i wyłacznie pobożnymi życzeniami czy głosem płynącym z głębi, nie zrozumcie mnie źle - nie jestem jednym z tych ludzi co usprawiedliwiają branie do "rozwoju" po prostu zastanawia mnie czy takie zadawanie pytań ma sens, skoro odpowiedź i tak będzie tym co chcemy usłyszeć i będziemy do tego dążyć co zmieni się w samospełniającą przepowiednię.

#narkotyki #narkotykizawszespoko #psychodeliki #lsd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mam wielkiego doświadczenia w tym temacie, ale wydaje mi się że i tak i nie - tzn owszem, to jest jakaś projekcja twoich myśli, ale też na kwasie twoja percepcja jest tak samo rozszerzona, co zakrzywiona. Więc jeśli na trzeźwo nie jesteś tego pewny tak samo, to nie stawiałbym tych przemyśleń "wyżej" niż trzeźwego osądu.
  • Odpowiedz
tak, to jest prosto z serca, szczere. :)
co innego późniejsza obróbka umysłu - czy powinienem, czy to nie to co po prostu chciałem usłyszeć itp rozkminy biorą się z analizy już na trzeźwo.

U mnie jest tak, że najgłębsze prawdy na kwasie nie są to przeanalizowania umysłem na trzeźwo, i to uwielbiam w tych podróżach :) Ciekawi mnie co do za rzeczy o które zapytałeś, bo jak to pytania dotyczące spraw
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: słuchanie głosu własnego serca jest zawsze dobrym rozwiązaniem. To czego doświadczyłeś można robić też bez kwasu - zanim podejmiesz jakąś decyzję zamknij oczy i odpowiedź sama się pojawi.

To czym to jest to już inna kwestia, może do tego kiedyś dojdziesz (:
  • Odpowiedz
SilnyMarzyciel: @chilling:
Masz rację, dzięki chociaż bez mój umysł jest strasznie pragmatyczny a do tego mam takie jakby troszkę bardzej zwężone myślenie, nie wiem jak to powstrzymać za bardzo.
@903799:
Napisałem przecież "nie jestem jednym z tych ludzi co usprawiedliwiają branie do rozwoju", nie traktuję tego jako drogę do rozwoju osobistego ani tym bardziej duchowego biorę od czasu do czasu żeby się rozerwać ale nigdy aby osiągnąć
  • Odpowiedz