Wpis z mikrobloga

Cześć, jakoś zawsze widziałem te handicapy, ale nigdy się nimi nie przejmowałem. Moje pytanie brzmi następująco - czy na tym przykładzie, San Marino musi wygrać czterema bramkami? Nie wydaje mi się, ale czytając definicje handicapa - tak to rozumiem. Byłby ktoś taki miły i wytłumaczyłby mi łopatologicznie? Dzięki.
#bukmacherka
n1c3 - Cześć, jakoś zawsze widziałem te handicapy, ale nigdy się nimi nie przejmowałe...

źródło: comment_GsUxma5FTM7CfXC8TMMTWT89IPfO2neI.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@n1c3 @n1c3 San Marino wygra, jeśli nie przegra więcej niż 4 bramkami. Czyli: Białoruś wygrywa 3:0,dodajesz 4 bramki SM I dostajesz wirtualny wynik 3:4 czyli wygrywa SN
  • Odpowiedz
@n1c3: mecz zaczyna się od Białoruś -4:0 San Marino, więc San Marino nie może stracić więcej niż trzy bramki (chyba że masz San Marino lub remis to cztery bramki). Jeśli będzie Białoruś 4:1 San Marino to też siądzie, bo będzie tak naprawdę Białoruś 0:1 San Marino biorąc pod uwagę te 4 ujemne bramki na początku.
  • Odpowiedz
  • 1
@n1c3 3-0 dla Białegostoku Ci wchodzi, po prostu stawiasz, że San Marino nie przegra więcej niż 3 golami. Do końcowego wyniku dopisujesz dla San Marino 3.5 gola czyli 2-0 to dla Ciebie 2-3.5
  • Odpowiedz