Wpis z mikrobloga

siema

dziś pocałował mnie pan z detroit, a w sumie to nie mnie tylko zderzak mojego auta. problem w tym, że nie mam pełnych numerów rejestracyjnych, próbuję je odczytać ze zderzaka. Czy jakaś dobra osoba jest w stanie pomóc odczytać tablice? załączam zdjęcie po drobnej korekcie gamma i kontrastu, nie mam programu, który oferowałby lepsze możliwości

jak widać numery zaczynają się na pewno od DTR 14.... ale co dalej pewności nie mam, pls halp

#wroclaw #grafika #grafikakomputerowa #photoshop
rickroll - siema

dziś pocałował mnie pan z detroit, a w sumie to nie mnie tylko zd...

źródło: comment_UMFsYhCyK4obh6kUpnU4Lt8MsLVqHlgq.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@rickroll: Trzecie 8 a na ostatnim miejscu literka H.
Tak mi się wydaje xD Próbuj różne kombinacje na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego w narzędziu do sprawdzania O/C. Trochę czasochłonne ale a nuż się uda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja obstawiam DTR14623 (VOLKSWAGEN GOLF IV 1.9 TDI) lub DTR14626 (MAZDA MX-3 1.6 16V).
Dlaczego 6 - bo widać ukośną kreskę.
Dlaczego 2 - bo zostanie wtedy zachowany odstęp między cyframi, oraz widać też ukośną kreskę.
Dlaczego 3 - bo widać zaokrąglenie na dole.
Dlaczego 6 - bo rejestracja sprawcy jest przykręcona do auta na dwie śruby, i trójkoszóstka mogła się nie odcisnąć dobrze.
Powyższe oznaczyłem na profesjonalnym screenie.
Daj znać Mireczku
titate - Ja obstawiam DTR14623 (VOLKSWAGEN GOLF IV 1.9 TDI) lub DTR14626 (MAZDA MX-3 ...

źródło: comment_weOjevXCAkO8vXBfR48HRlLBMspQ4MkX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz