Wpis z mikrobloga

czy ktoś może potwierdzić, że xcom enemy within we wstecznej kompatybilności na xbox one, zawiera w sobie pełną wersję gry xbox enemy unknown? Jest teraz fajna promocja w wyprzedaży gier ze wstecznej kompatybilności i chętnie bym nabył, ale jeśli to tylko krótki dodatek, to szkoda kasy. Byłem na stronie xboxa, ale opis jest nie jasny i niejednoznaczny. Ktoś coś?
#xboxone #xbox #xbox360
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@dewey: EW rozszerza grę o dodatkowe mechaniki. Nie możliwe byłoby przejście tylko dodatku, bo nie ma osobnej kampanii itp. ;d
Warto jednak zaznaczyć, że mimo iż podstawowy Xcom jest integralną częścią wydania, to nie da się odpalić gry w wersji vanilla. Musisz grać z całym dobrodziejstwem inwentarza ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dewey: Hej, czyli zakupiony prze Ciebie Xcom enemy within zawiera już podstawkę, czy też musiałem przedtem posiadać podstawkę? Czy też to jest tylko i wyłącznie dodatek i zakup tyko jego bez posiadania podstawki mija się z celem?
  • Odpowiedz
  • 0
@jarcad: szczerze to nie wiem, grę pobrałem i wszystko działa, ponieważ nie grałem w enemy unknown to ciężko mi stwierdzić, czy enemy within ja zawiera. Z tego co widziałem na YouTube to obydwie gry identycznie się zaczynają, te same przerywniki i misja, więc zakładam że jest to mod do podstawki zawierający cały content pierwowzoru i dodający kilka nowości.
  • Odpowiedz
  • 0
@Deltamir: nie wypowiem się, bo na razie ogrywam zaległości, a xcom kupiłem profilaktycznie bo w promocji był. Czeka na swoją kolej.
  • Odpowiedz