Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Dobra właśnie skończyłem pół godzinną sesję z betą #bfv #bf5 .
TL;DR


Gra jest beznadziejna, pominę kwestię jakości serwerów, FPSów i takich bzdetów jak grywalność.
W tej grze po prostu nie ma satysfakcji, w #bf4 jak kogoś zabiłeś, to był o tym wyraźny znak, tu? Ni ch*ja nic, tylko mała biała trupia czaszka, nie widoczna na śnieżnej mapie. Nie mogłem wybrać innych broni niż te główne, aha no i z-----i medyka. Tak totalnie, ma teraz Stena i MP40, system leczenie siebie nie intuicyjny, jakieś d------e efekty psują strzelanie. A propo strzelania... SĄ TYLKO PO DWA MAGAZYNKI, TUŻ TO PLUCIE W TWARZ GRACZOM, nie kupuję tłumaczenie, że to tak dla klimatu. Jak lubicie klimat to wyjebcie kolimatory. Nie istnieje system budowania zapór, na ch*j je budować jak na pewno już cię 10-osobowa grupa oskrzydliła, niby tempo wolne, ale spróbujcie trochę poczekać. System strzelania identyczny jak w #bf1 . Wracam grać w #rainbowsix #rainbowsixsiege
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NoNameNoIdeaNoLife: Gdzie napisałem że dla pro graczy? Po prostu to co piszesz świadczy że raczej jesteś c------m graczem i odbierasz rzeczy jakimi nie są. Teraz zadam ci pytania. Czy w bf1 jest spray pattern? Czy w bf1 jest tak mały TTK? Czy w bf1 jest system fortyfikacji? Czy w bf1 jest tak duży odrzut? Czy w bf1 jest tak ślamazarny movement? Czy w bf1 jest tak duży nacisk na grę
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: Czy dla ciebie istnieją tylko dwie grupy graczy? Że co albo grasz c-----o albo jesteś na szczycie tabeli bo jesteś "pro"?XD Nie wiem czy wiesz ale oprócz graczy competetive którzy są na szczycie i sami wygrywają mecze i casualami którzy często są na dole/środku tabeli jest też reszta graczy którzy prezentują sobą jakikolwiek poziom i nie grają jak ostatni debile, ale też nie mają po 3k godzin jak gracze
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: Stwierdziłem że musisz być c-----y skoro tak oczywiste zmiany widoczne gołym okiem są dla ciebie kalką. A to właśnie casuale takich zmian nie odczuwają bo trudno o takie coś jeśli w daną grę grało się góra 15 godzin
  • Odpowiedz
@United: Ta gra to g---o. Nic tego nie zmieni. Chcą zrobić z tej gry, grę na siłę drużynową, którą nigdy nie była i nie będzie. Sztuczne ograniczenie zasobów w tym nie pomaga.

Wymienię co jest gówniane bo te Twoje spray patterny i ttk 99% graczy g---o obchodzą (gra ma być tak skonstruowana, że gra się z przyjemnością)

Co jest dobre:
- grafika, grafika, grafika (widać
  • Odpowiedz