Wpis z mikrobloga

@mirvbel: Ja uwielbiałem wymyślać głupoty w stylu no tu mam takie urządzenie (cokolwiek podłączone kablem xD) i muszę tu pokazać oko/palec (tak było na filmach xD) i jak to nie będę ja tylko ty to porazi cie prądem/wydłubie ci to urządzenie oko i tylko ja mogę tego używać.I to dawało radę. XD
@mirvbel: Pamiętam jak za gówniaka(czasy GTA II) jak byliśmy w gosciach, chciałem grać w GTA II u kuzyna i płakałem histeryzując mamie, która to musiała prosić kuzyna, zeby dopuścił mnie do komputera.
Do dziś na wspomnienie tamtych wydarzeń jestem zażenowany, tym bardziej, ze nigdy nie byłem rozwydrzonym bachorem.
@object: Nigdy tego nie robiłem dlatego pytam... :) Rozumiem, iż po włożeniu takiego pendriva - wystartuje mi Linux z wszystkimi pełnymi możliwościami tego systemu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@object: Nigdy tego nie robiłem dlatego pytam... :) Rozumiem, iż po włożeniu takiego pendriva - wystartuje mi Linux z wszystkimi pełnymi możliwościami tego systemu?

@art212: dokładnie, tyle że musisz odpowiednio ustawić bootowanie lub ręcznie zbootowac z pendrive