Wpis z mikrobloga

@luxresh: dobrze wystrojona powinna spalać około 15-20% LPG więcej niż PB, 10 litrów gazu to chyba ok, możesz jechąć do mechanika i zobaczy jakie masz ltft i stft czy jakieś kody i jak ogarnięty to powinien sprawić maf i sonde czujnik temp cieczy i termostat od tego głównie zalezy spalanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luxresh: wiem, mowie dla porownania. Wyciagnij sam wnioski czy tyle ile wiecej pali to prawidlowo wzgledem masy. Moja palila z 10 procent wi3cej gazu niz pokazywał komputer, z moca nie bylo problemu
@luxresh: Mało widać ;< jeszcze potrzeba by fotke wtrysków i reduktora, a najlepiej ustawień z programu.
Niestety do tego potrzebujesz już interfejsu do gazu, jeśli chcesz samemu to ogarnąć od tego musisz zacząć (chyba ok 80pln).
Dobrze zrozumiałem nie działa Ci kontrolka CE? Od dawna masz te auto?
@luxresh: A na stacyjce? Chodzi jedynie o to czy jest sprawny. ;)
Mniej mocy na lpg może wynikać z nieprawidłowej dawki. Za dużo biedy nie narobi, ale zbyt mało wiadomo, czerwone kolektory i krótki żywot silnika ;)
@luxresh: Jak masz mało mocy i niskie spalanie to duża szansa że jest ubogo, kolektory to taka metafora, temperatura silnika też będzie w normie, jednak w komorze spalania już nie koniecznie.
Najtaniej można to sprawdzić kontrolując kolor świec, jeśli nie jest to kawa z mlekiem, a bardziej mleko to będziesz miał potwierdzenie. ( ͡º ͜ʖ͡º)