Wpis z mikrobloga

@FHA96 oo, życzę udanej podróży z Narcos. Dla mnie to nr 1. Wcześniej najlepszym serialem był dla mnie Detektyw..Ale Narcos bije wszystko.
Dom z Papieru zachwala moja Różowa. Sam jeszcze nie widziałem
  • Odpowiedz
@FHA96: serial wciągający bardzo ale trzeba właśnie niestety założyć sobie żeby nie zwracać uwagi na absurdy i głupoty, ani na szczęśliwe zbiegi okoliczności. Tych niestety w tym serialu jest multum. Tak więc klimatyczna produkcja ale niestety traci sporo przez te niedorobienia i głupie zagrywki. Trzeba sobie założyć, że będzie się ignorowało te braki i jest dobrze:) Trochę za dużo też sytuacji typu "o nie, spieprzyliśmy sprawę! Ha ha! Tak naprawdę
  • Odpowiedz
Albo moment z twojego zdjęcia gdy gość musiał całymi dniami siedzieć w kawiarni żeby trafić na babkę


@robvan: Może i siedział w końcu co innego miał do roboty jak p-------------e hajsu? Równie dobrze można to robić siedząc sobie w barze nad morzem. Poza tym są inne opcje jak to rozwiązać - monitorować aktywność tej baby żeby wiedzieć kiedy przyleci. Jakiś opłacony haker mógł tego pilnować. Albo po prostu dać zdjęcie
  • Odpowiedz
R-----------a mnie ludzie, którzy w serialach czy filmach oczekują 100% realizmu. Chcecie realizmu to oglądajcie dokumenty lub produkcje oparte na faktach. Serial stworzony dla rozrywki nigdy nie będzie realistyczny.
  • Odpowiedz
@FHA96: mnie tez wciągnął na maksa, nie mogłam się oderwać. Szczególnie pierwszy sezon, drugi już trochę mniej ale i tak jest super. Mimo niektórych naiwnych momentów będzie to jeden z moich ulubionych seriali. No i ten hiszpański, świetny klimat. Skończyłam oglądać kilka dni temu, a w głowie cały czas "bella ciao" (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Piszecie, że" to tylko serial", " to fikcja literacka", ale właśnie początek robił wrażenie tym dopieszczonym aż realizmem.

Zagłębiając się w ten serial, miałem nadzieję, że będzie dopracowany jak plan Profesora.

Gdy za główny wątek bierze się genialny plan, genialne przedsięwzięcie, nie można nagle w połowie stwierdzić" a już c--j, j---ć realizm".
  • Odpowiedz