Wpis z mikrobloga

  • 2
@Arachnofob
@jamaall

Podałem ile chcę zarabiać przez telefon i powiedziałem, że jeśli chcą zaoferować mniej to niech nie biorą mnie pod uwagę. Zaprosili, więc chyba im nie przeszkadza, że nie jestem Ukraińcem za 1200
  • Odpowiedz
@SebX: Ja od października zaczynam nową robotę. Zysk może niewielki, bo tylko 400zł netto więcej, ale robota ma być bardziej zorganizowana. Z małej do firmy do polskiego korpo.
  • Odpowiedz
@SebX: roznie to bywa. Moj byly szef, straszny #!$%@?, robil tak ze zapraszal na rozmowe nawet jak nie mogl zaoferowac tyle ile osoba chciala. Pozniej na 2 wywiadzie proponowal prace i nie mowil pensji dokladnie. Osoba akceptowala i pozniej wielu bylo glupio odmawiac i godzily sie na mniejsze pieniadze. Duzo tak do dzialu zatrudnil....
  • Odpowiedz
  • 0
@repro5 powodzenia :) niby nie dużo, ale zawsze coś

@stateless kawał dupka... ja i tak mam zamiar złożyć wypowiedzenie w obecnej pracy dopiero jak będę miał na piśmie wszystko ustalone z nowym pracodawcą (taki roszczeniowy jestem :d)
  • Odpowiedz
  • 2
@gryh pierwsza i ostatnia twarzą w twarz. Wcześniej była jedna przez telefon.

@Kryptonim_Janusz korpoland

@kubususzatek o kurcze :(

@turtledove może to tylko "szok" po zmianie i będzie lepiej ;)

@Ayano całkiem miło, rozmowa bez durnych pytań w stylu gdzie widzisz się za 5 lat itp. za to konkretne pytania

@zader7 chyba za mało pracuję w zawodzie, żeby być bohaterem ama. Ogólnie to dostaje się zestaw danych i na ich podstawie i podstawie
  • Odpowiedz