Wpis z mikrobloga

#poranaprzygode #adventuretime
Nadrobiłem w końcu zaległości i obejrzałem finał. Chyba nie dociera do mnie jeszcze, że to już koniec, czuję się jakby przyjaciel z dzieciństwa przeprowadzał się na drugi koniec świata ;_;
Nie wiem, czy jakakolwiek inna kreskówka kreskówka tak bardzo mnie wciągnie, chociaż mam taką malutką nadzieję, że z Infinity Train wyjdzie coś fajnego.

Also, wrzucam najwybitniejszy moment w historii zachodniej animacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
J.....s - #poranaprzygode #adventuretime 
Nadrobiłem w końcu zaległości i obejrzałem...

źródło: comment_viggNvxnh4LuQA82nYZANxBhNj1CCfdB.gif

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JetFuelCantHurtNonexistentBeings: do tego biedna Betty :( w końcu dogoniła swoje marzenie, ale Szymon musiał zostać sam ze świadomością, że jego ukochana się dla niego poświęciła () Szkoda, że Fern odszedł i w ogóle nie podoba mi się to że nie wiadomo co się z nimi stało i czy Fin kogoś pokochał z wzajemnością. Czuje niedosyt o przeszłości Marcysi, jakim cudem król nocksfery związał się z jej
  • Odpowiedz
Ponoć ma być sezon 11 w formie komiksów ale tworzyć go będą osoby nie związane z AT, jedyne kto zostanie to graficy, również czekam na Infinity Train
  • Odpowiedz
@Wi3rzbek: Oryginalne TT było naprawdę solidną i utrzymaną raczej w poważnym klimacie (pomimo okazjonalnych gagów) kreskówką skierowaną do starszych widzów. TTGO to czysta dziecięca komedia, dlatego tylu ludziom pęka dupsko, bo hurr durr profanacja ;P
  • Odpowiedz
@JetFuelCantHurtNonexistentBeings: @Ghaspar: czo to ten Infinity Train? Kiedy ma wyjść?
Patrick Mchale mógłby coś wypuścić, gość, ma taki potencjał, że ja nie mogę, chociaż fajnie, że wyszedł taki Final Space, bo mocno daje radę. Nie wiem czemu, ale ciągle czuję niedosyt takich animacji z humorem, abstrakcyjnych- zabawanych z momentami feelsów.
  • Odpowiedz