Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft #battleforazeroth #zalesie

Praktycznie cały czas grałem dpsem więc dzisiejszego mało pięknego dnia stwierdziłem, że będę tankiem. Poczytałem taktyki dla tanka na dungeony, poszedłem na kilka normali co by na spokojnie sobie przebiec, zaznajomić się od tankowej strony co by na heroicach i wyżej nie zrobić wipa na pierszym pullu no i poszedłem na heroici(muszę sobie coś lepszego do bicia i tarczę wydropić przez mithicami bo mnie nie wezmą prez ilvl). Na pierwszy rzut dostałem Atal'Dazar i się ucieszyłem bo to prosty dungeon, taktyki mocno intuicyjne, nie było co się bać wipa zwłaszcza, że healer bardzo dobrze działał. Pierwszy boss ładnie poszedł, potem do Rezana - też bez problemów. Wkraczamy na arenę Vol'kaala i tutaj oniemiałem - przez bite 7 minut healer robił co mógł, żeby ten wielgachny troll nie pozabijał wszystkich tymi swoimi skokami bo ŻADEN dps nie wiedział, że trzeba się rozdzielić i zniszczyć te 3 totemy. Zaczęliśmy pisać z healerem info co mają zrobić po kilka razy i w końcu jakimś łutem szczęścia dpsi to przeczytali i zrobili. Wow, jak pierwszy raz jako dps poszedłem na tą instę to po pierwszym odnowieniu hp totemu każdy z nas wyczaił, że musimy je bić jednocześnie. Nie myślałem, że po prawie miesiącu od premiery znajdą się ludzie, którzy o tym nie wiedzą(przed chwilą znowu tam byłem i znowu było to samo, ale na szczęście szybciej przeczytali info z czatu). Przez final bossem postanowiłem napisać co i jak na czacie coby dpsi wiedzieli co robić.. Zaliczyliśmy wipe. Dopiero jak drugi raz to napisałem to raczyli przeczytać. Oniemiałem. Healer był chyba bardzo poirytowany bo jeszcze nigdy nie widziałem by ktoś tak szybko wyszedł z insty :) Trochę mało przyjemne doświadczenia jak na pierwszy dzień tankowania, ale przynajmniej nie siedzę po kilkadziesiąt minut w kolejce. Pamiętajcie moi mili, Bli$$ard dał taką miła rzecz jak Adventure Guide i nie zaszkodzi to poczytać zwłaszcza, że opisy są zwięzłe i przejrzyste.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZyciowaPrawda: też w tym dodatku zacząłem próbować tankować, bo te 10 sec kolejki robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko u mnie pierwszy heroic i bez gearu do tankowamia to był motherlode. I jak mi hunter zebrał pula xddd potem to zrobił z dwa razy jeszcze zanim skumał, że tego na leżąco na glebie nie przejdziemy
  • Odpowiedz
@ZyciowaPrawda na raidy pójdziesz to sie w------ć będziesz dopiero. Dopiero co skonczylismy dzisiaj raid (doszliśmy do Zula) i muszę powiedzieć, że drużyna która SŁUCHA tego co się mówi to skuteczna drużyna
  • Odpowiedz