Wpis z mikrobloga

Jako że nie cierpię chamstwa w internecie, a już najbardziej wtedy gdy taki warchoł myśli że jest anonimowy i obraża osobę która zbliża się do 30 lat, od "upośledzonych gimnazjalistów" tylko dlatego że ta ma inne zdanie, to przedstawiam Wam użytkownika @realbs.

Oczy zakryłem tylko trochę żebyście mogli zobaczyć ten dziewiczy wąsik i mleczko pod nosem.

Mam nadzieję że on i jemu podobni następnym razem będą pisać z szacunkiem do kogoś kogo nie znają, nawet pod płaszczykiem anonimowości.

W komentarzu dowód na jego nieuprzejmość ;).
IdiotMasakrator - Jako że nie cierpię chamstwa w internecie, a już najbardziej wtedy ...

źródło: comment_q3wjAHuM2rWugni8m05KTwe2X3TeOB0H.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa:

xD jak ty sie takimi "obelgami" przejmujesz w internetach to chyba dlugo nie pociagniesz, btw mnie zestalkuj xD zawsze chcialem byc zestalkowany


Nie przejmuję się aż tak tylko nie cierpię takiego kozakowania w internecie bo wiem że na żywo nie byłby taki wyszczekany. Dyskusję prowadził tonem z góry nie ładnie.
Ty jesteś uprzejmy nie ma powodu żeby Cię stalkować XD.
  • Odpowiedz
@iEarth:

Zerknęłam na jego wpisy i nie widzam, żeby był jakiś chamski.


Był chamski w stosunku do mnie. Być może temat jest dla niego tak ważny że stracił nad sobą kontrolę. Nie śledziłem jego całej twórczości.

na skrinie też nic specjalnego nie ma.


Niech nie wyzywa dorosłych ludzi od upośledzonych gimnazjalistów kiedy sam nim jest ;).
  • Odpowiedz
Był chamski w stosunku do mnie.


@IdiotMasakrator: No to świetny powód, żeby go wystalkować i szukać jego zdjęcia

Niech nie wyzywa dorosłych ludzi

bardzo dorośle publikować czyjeś foty wzywając do linczu.
  • Odpowiedz
@Naxster:

No to świetny powód, żeby go wystalkować i szukać jego zdjęcia


Dla mnie wystarczający. Lubię wiedzieć kto mnie obraża to takie dziwne? Znalezienie go zajęło mi jakieś 5 minut.

bardzo dorośle publikować czyjeś foty wzywając do linczu.


Dlaczego uważasz że wzywam do linczu? Niech się chłopaczek dowie że nie warto obrażać ludzi w internecie tym bardziej że nawet na moment swoimi postami nie pokazałem braku szacunku do niego i jego
  • Odpowiedz
Dlaczego uważasz że wzywam do linczu?


@IdiotMasakrator: bo zamiast mu napisać na privie, zamiast napisać w temacie, zamiast napisać od moderacji czy go chociaż zgłosić, tworzysz nowy temat "EJ PATRZCIE, WYSTALKOWAŁEM SMARKA KTÓRY OŚMIELIŁ SIĘ BYĆ DLA MNIE NIEMIŁY W NECIE"

Oczy zakryłem tylko trochę żebyście mogli zobaczyć ten dziewiczy wąsik i mleczko pod nosem.

No wcale to nie brzmi jak "ej ale śmieszny typ nie, pośmiejcie się z niego"
  • Odpowiedz
@Naxster:

bo zamiast mu napisać na privie, zamiast napisać w temacie, zamiast napisać od moderacji czy go chociaż zgłosić,


Napisałbym z chęcią ale niestety tacy jak on najpierw obrażają a później wrzucają na czarno. Tak więc chyba nie mogę do niego napisać prawda?

No wcale to nie brzmi jak "ej ale śmieszny typ nie, pośmiejcie się z niego"


Nie uważam żeby był śmieszny. Jest raczej normalny tylko młody. Młody a wyzywa
  • Odpowiedz
@IdiotMasakrator: ciekawe co by było jakby cię obraził ktoś bez dziewiczego wąsika mający 30 lat. Niestety odpadłaby ci najstraszliwsza broń argumentacyjna: wrzucenie czyjejś twarzy by się pośmiać.

Ciekawi mnie, ile godzin kopałeś w jego postach by go znaleźć? Czemu nie podasz od razu jego danych osobowych? O albo swoich najlepiej.
  • Odpowiedz