Wpis z mikrobloga

Kupiłam na ali taśmę led na tv. Wyłaczyłam tv i światła gasną po ok. 3 min. Śpię sobie w nocy, nagle się budze, a ledy świecą! Tak trochę #creepy... Pomyślałam, że może aktualizacja się robiła w tv, ale tv było zgaszone przez co i diody sie włączyły. Siora dziś powiedziała, że może prąd rozłączali w nocy i się zapaliły... Ale przecieżtak to wszystkoby się zaświeciło i zgasło. Mirki, jakieś logiczne wytłumaczenie tego zjawiska? #pytanie #elektryka #led #sonybravia
  • 21
@dzieju41: też myślałam, że to chińskie mogą być popsute albo przyszły w kij wie z czym, ale niebieski powiedział, że jestem świeżo po komuni to raczej nie złe duchy :D
@kiedys: Jesteś świeżo po komunii więc masz jakieś 9 lat, wybacz nie mogę rozmawiać w necie z nieletnimi dziewczynkami. A co do duchów, cóż one tak mają i nie słuchaj go.
@kiedys: telewizor wyszedł z głębokiego snu, żeby aktualizować aplikacje, to i zasilanie na usb włączył. Koniec historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a wyłączyło się podczas pracy, bo ciągnie więcej prądu niż TV chce dać i tv stwierdził, że zwarcie.
@atteint: Taśma jest cały czas włączona do USB. TV na zasilacz taki jak w laptopie, po wyłączeniu, jeszcze działa jakąś chwilę (słychać) i potem diody led gasną. Czyli tak jak pisze @Felonious_Gru: tv wyszło ze stanu "hibernacji"? (Kiedyś aktualizacja zrobiła się, gdy chciałam wyłaczyć tv - komunikat, trwa aktualizacja i monitor świecił, ale wtedy nie było jeszcze ledów)