Wpis z mikrobloga

chwalę się fuksiarstwem, bo skill mój żadny. pierwszy raz gram drużyną z 1. ligi (wcześniej rok temu grałem ukochanąąą mąąą Legią Warszawą i sukcesem dla mnie było, że udało mi się przynieść mniejszy wstyd niż Legiunia przynosi obecnie XD) no i nie dość że awansowałem do ekstraklasy rzutem na taśmę ogrywając 2:1 w ostatnim meczu Raków Częstochowę (gol w '90 minucie, równolegle GKS Katowice #!$%@?ły z Ruchem Chorzów tracąc drugą pozycję), to jeszcze w sparingu zremisowałem z Lokomotiwem Moskwą. pomyślicie że geniusz taktyczny, ja powiem że


chciałem pograć bawiąc się we wspinanie po szczeblach menadżerskiej kariery, obejmując coraz to lepsze kluby - ale jeśli pójdzie mi dobrze z Wigrami w Ekstraklasie, to chyba zmienię plany ( ͡º ͜ʖ͡º)
#fm #footballmanager #fm17
m.....l - chwalę się fuksiarstwem, bo skill mój żadny. pierwszy raz gram drużyną z 1....

źródło: comment_OG6x5MFw2DAMlB2mnL6LMQoXjoZ07ySw.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@mask0pat0l: Może Tobie się powiedzie. Ja grałem w trzeciej lidze niemieckiej kandydatem do spadku i awansowałem w pierwszym sezonie, w drugim wygrałem 2 ligę, a w trzecim spadłem w bundeslidze xD więc sukcesy na niższym szczeblu niewiele znaczą ;)
  • Odpowiedz
@Harmideron: najwyżej ucieknę z tonącego okrętu i wrócę do planu A :P
@Nemesh przejść z 3. ligi niemieckiej do bundesligi to i tak zajebisty wyczyn. ja jak awansuję do eliminacji ligi mistrzów/ligi europy to obiecuję że pocisnę na kolanach do częstochowy:P
  • Odpowiedz