Wpis z mikrobloga

Naszła mnie dzis taka myśl- juz wiem co mnie tak bardzo (miedzy innymi) wkurviało w korpo - po całym dniu udawania ze sie pracuje zapisywałem jakis nikomu niepotrzebny raport w excelu i wysyłałem go wyżej. 8 godzin a Twoja praca to jakis plik na pulpicie którego pewnie nikt wyżej nie otworzy, chyba ze będzie jakaś draka i będą szukać winnego. Podczas gdy teraz po 8 godzinach jestem konkretnie zmęczony ale w ręce trzymam efekt pracy - moge go dotknąc, jest namacalny. No ze o takich plusach jak kawa i whisky w srodku tygodnia w lesie nie wspomne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słuchajcie swojego wewnętrznego ja częściej, bo życie jest krótkie :*

#trollsky #whisky #korposwiat #bylemkorposzczurem
Trollsky - Naszła mnie dzis taka myśl- juz wiem co mnie tak bardzo (miedzy innymi) wk...

źródło: comment_3GUmidQdGYLSkvDYeZpeEdp9J3Gp9g4e.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mądrego to i dobrze poczytać. Naprawdę szkoda życia na złych ludzi i złą pracę. I mimo, że ostatnio temat mocno oklepany przez rasowych coachów - trzeba w tym życiu znaleźć radość, bo jest tylko jedno. Zdrówko! :)
  • Odpowiedz
@Trollsky: dokładnie, efekt pracy jest namacalny i daje satysfakcję, no i praca manualna to rzecz zajebista, uwielbiam ponad każdym innym. Ale taka wymagająca jakiegoś zbioru umiejętności, nie coś do bólu prostego. Rodzina mnie całe życie chce wcisnąć do biura, ale chyba bym zdechł z nudów. Piona!
  • Odpowiedz
@Trollsky: to po co udawałeś, że pracujesz? To jest właśnie "bolączka" korposzczórków- idą do korpo udawać, że pracują. Zacznij pracować i faktycznie się starać to spojrzenie się zmieni.
Chociaż większość ludzi to balast ciągnięty przez nielicznych...
  • Odpowiedz