Wpis z mikrobloga

Czesc, jestem na jednej z uczelni na dziennikarstwie niestety #!$%@? i poszedlem na webmastering i kaza mi pisac jakies programy w jave w jakims netbeansie czy czyms takim moglibyscie mi pomoc bo nie ogarniam, mam do napisania takie cos a moje zdolnosci programistyczne koncza sie na napisaniu hello word w html bylbym bardzo wdzieczny za pomoc ponizej podam zadanka ktore mam do zrobienia :)

" utworzyć Midlet, zatytuowac projekt własnym nazwiskiem, a klasę numerem zadania. Później zrobić tak, żeby pierwsza strona miała tytuł jako imię i nazwisko, żeby na tej pierwszej stronie były 2 pola tekstowe do wpisywania liczb i guzik Oblicz który to by liczył sumę kwadratów tamtych liczb. Później trzeba było dodać 2 stronę, na której na żółtym tle by rysowal się trójkąt. Jego końce dolne powinny być w połowie wysokości tła i w skrajnych punktach, a górny wierzchołek powinien co 0,6 sekundy zmieniać randomowo położenie. Kolor trójkąta powinien być wybierany z listy na pierwszym ekranie. Do wyboru były 3 kolory. Na koniec trzeba było oprogramowac polecenia powrót i zakończ"

"pierwszy ekran z imieniem i nazwiskiem, obliczyc iloczyn 2 liczb, mamy przejsc do drugiego ekranu, w ktorym rysujemy na srodku niebieski kwadrat o bokach 60 pikseli, ktory zmienia dlugosc bokow co 1.5s z przedzialu [60,80]. Standardowo maja byc przyciski zakoncz, powrot, oblicz. I mamy wybrac tlo naszej apki w drugim ekranie z listy: czerwony, zolty, rozowy"
#java #jdk #jetbrains #programowanie #programowanie15k #pomocy #mirkipomocybonieumiem #korepetycje
  • 11
@felmaur: Jakbyś był ładną różową to może byśmy to rozsądnym barterem ogarnęli, ale nie jesteś i nie planujesz w najbliższym czasie stać się ładną różową?
#!$%@? i poszedlem na webmastering


@felmaur: Innymi słowy "poszedłem na gównostudia, ale przypadkiem wybrałem coś co może mi się nie daj borze przydać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)