Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dr_Klotz: ja i ludzie w kolejce przede mną mielismy to samo w zeszłym tygodniu. Drugiego dnia kobieta nadawała paczkę to jej się otworzyła przestrzeń już z jakąś paczka w środku, więc po prostu dolozyla tam swoją. Dramat
  • Odpowiedz
To chyba nie do końca zgodne z RODO. Myślicie że gdyby któryś z odbiorców lub nadawców zgłosił wyciek danych to inpost miałby kłopoty czy rozeszłoby się po kościach? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@josedra52: status
;
"przekazane do doręczenia" , każda paczka jaka zginie nie umieszczona do paczkomatu ,to za taki fakt odpowiada kurier na którego zostały wydane przesyłki
  • Odpowiedz
@syjusz boli mnie to że może tam być moja paczka, z moimi danymi osobiwymi, na którą czekam od kilku dni a teraz bede czekal jeszcze dłużej bo inpost szybko reklamacji nie rozpatrzy.
  • Odpowiedz
@syjusz: a nie no, jak na własną odpowiedzialność to spoko nie ma problemu. Przecież za miast paczki otrzyma się wyjątkową możliwość przebycia drogi reklamacji, która będzie wyjątkową przygodą, wartą więcej niż niejeden majątek.
A tak na serio. Jakim dzbanem trzeba być żeby przyczepić się OPa? Może nie zdajesz sobie sprawy ale nie każdą utratę paczki da się zrekompensować pieniędzmi.
  • Odpowiedz
@k3mis: Przynajmniej nie trzeba używać tego #!$%@? ekranu dotykowego na którym nic nie widać pod słońce i który jest mega niewygodny, ani skanera kodów który nie potrawi zeskanować kodu z telefonu, tylko można sobie kulturalne wziąć paczkę z ziemi.
  • Odpowiedz