Wpis z mikrobloga

@Darsas: Degiro jeśli chodzi o dom maklerski (mogę ci podesłać reflink i oboje dostaniemy 100zł na opłaty transakcyjne choć te i tak są po prostu najniższe na rynku), jako forex XTB choć mysle zeby uciec na szwajcarski Dukascopy a krypto na Coinbase (jest tam też Pro czyli dawny GDAX czyli pełnoprawna giełda, też mogę dać reflin na 10 EUR).
@Saeglopur O Degiro słyszałem, ale zapomniałem jakoś. A reflinka przyjmę, pewnie skorzystam.
@Drakii Próbowałem już z tym trochę, ale nie potrafiłem zbyt wiele tam zdziałać. Zawsze wychodziłem na 0 lub na lekki plus (głównie alty).

Ale myślę, że na początek najbardziej przydałaby mi się wiedza z tych tematów.
O Degiro słyszałem, ale zapomniałem jakoś. A reflinka przyjmę, pewnie skorzystam.


@Darsas: Łap: https://goo.gl/kA69Ut

lepiej zacznij od tradingu na rynkach nieregulowanych np Bitcoin bo regulowane to duża patologia


@Drakii: Odradzam kompletnie, przecież rynek krypto z Bitcoinem na czele to właśnie największa anarchia i wały poszczególnych giełd. Jak to można w ogóle porównywać. Zdecydowanie @Darsas zacznij od czegoś bez dźwignii i to takiego gdzie będziesz czuć czy mają na to wpływ
na Bitcoinie nigdy nie zdarzyły się takie jaja jak podczas czarnego czwartku na franku kiedy to brokerzy musieli rekwotować pozycje


@Drakii: xD od kiedy ty jesteś na rynku? Czy ty nie widzisz że właśnie na krypto a konkretnie wprost na Bitcoinie właśnie tej skali cyrki sie dzieją? Regularnie masz jakieś absurdalne świeczki na poszczególnych giełdach, skoki o X miejsc w egzekucji zleceń w arkuszu pomijając pozostałe i wracając do kolejnych, gigantycznej