Wpis z mikrobloga

#!$%@? naspeedowany jak #!$%@? kładę się do łóżka i myślę udzielę się na vipok, bo tak tylko plusuje i plusuje zawsze, ale #!$%@? wie czy jeszcze nocna czy już dzienna, tagować nie tagować, szlachta czy plebs, homo czy hetero, szczepić czy nie szczepić, ateiści czy Katolicy, lewaki czy prawaki... Tak wiele wyjątkowych, choć nic w szerszej perspektywie nieznaczacych i różnych od siebie istnień, pragnień, marzeń, zasad i uczuć, tak wiele zbędnych wszystko komplikujących pytań, że... A #!$%@?ć. Osobiście rzygam na myśl o np pedałach, wegetarian też nie rozumiem, ale szanujcie się wzajemnie i czyjeś przekonania, nawet jeśli ich nie rozumiecie. Cholera jakoś tak wszystko na siłę katalogujemy, szufladkujemy, nadajemy zbędne definicje, rozbieramy na cząsteczki pierwsze i chyba sami się w tym zaczynamy gubić, co jest dobre, co wypada a co nie. #!$%@? jasne, że życie nie jest czarno białe, ale bez zbędnego #!$%@?, zwyczajnie szanujcie się wzajemnie i swoje przekonania. Jeśli ktoś jest dla mnie w porządku ja dla niego też. Musimy jakoś żyć ze sobą na tym świecie. O Hui ale, faza. Trochę wstyd, ale #!$%@?ć. A se potaguje
#dziendobry #gownowpis #ohui
  • 27
  • Odpowiedz
@Prawilny_Banan: napilbym sie z Toba qmplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przychodza tu i robia sobie i robia z wypoku pole bitwy prowadzac prywatne wojenki. Nic nie wnoszace. Jeszcze sie nie zdarzylo zeby jedna strona przrkonala druga, ale tu nie o to chodzi trzeba sie #!$%@? jak prawdziwy Janusz/Grażyna. Oczywiscie pozniej plusuja wpisy wlasnie wysmiewajace te stereotypy nie widzac, tych cech u siebie.
  • Odpowiedz
@Prawilny_Banan: Zawsze chciałem napisać podobny post, ale poddawałem się w połowie, widać powinienem się naćpać zanim to zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz rację, trzeba się szanować. Zauważyłem, że bardzo często ludzie patrzą na tych z innymi poglądami, jak na gorszych od siebie. Mają pewne własne poglądy wyrobione przez całe swoje życie, przez wychowanie rodziców, środowisko, znajomych, pracę, wykształcenie. I wydaje im się, że ich wersja
  • Odpowiedz
Osobiście rzygam na myśl o np pedałach

zwyczajnie szanujcie się wzajemnie i swoje przekonania


@Prawilny_Banan: Ogarnij się ćpunie, bo pod płaszczykiem narkotycznych mądrości przemycasz idiotyczne "ja nimi rzygam, ale oni mnie mają szanować".
  • Odpowiedz