Wpis z mikrobloga

@Artistide: IdeaPady odradzam z zasady - zbyt wiele modeli tej serii było badziewnie zaprojektowanych i wadliwych, plus słaby serwis w Polsce (tzn jest serwis Lenovo, ale IdeaPady jako chińszczyzna na poważniejsze naprawy lecą za granicę, chyba że coś się w końcu zmieniło). Aczkolwiek ten drugi argument pewnie ma miejsce również w przypadku Huaweia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lapka tej firmy jeszcze nie miałem okazji trzymać, ale teraz
@Artistide:

Lenovo Ideapad 520

laptop bez dysku SSD

2018

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Artistide: ten matebook fajnie sie prezentuje, ciekawa w tym przedziale cenowym aluminiowa obudowa, podzespoły tez dobre do codziennego uzytku, nawet to odpali gierki i to wcale nie tylko stare, MX150 ciut gorszy od gtx'a 960m, a proc prawie jak i5 7300HQ, do filmów spoko, matryca IPS, nie wiem jak laptopy, ale smartfony maja całkiem wporzadku. Ja bym hułałeja kupił.