Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ignacy_Loyola: To pojęcie utworzone przez wybitnego polskiego seksuologa, Janusza Korwin-Mikkego. Osobiście nie mogę przyznać mu racji, ale jednak wypadało o nim wspomnieć.
O samej lekkiej pedofilii mawiał tak:

„Zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”.


„Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i
  • Odpowiedz
Ludzie, którzy wcześniej propagowali pedofilem dostali permy + zgłoszenie na prokuraturę.


no popatrz a brzytwuś za gołe dzieci w dziwnych pozach tylko miesiąc ¯\_(ツ)_/¯

@Ignacy_Loyola:
  • Odpowiedz
a cała akcja to moderacyjne odstrzelenie niewygodnego usera za szkalowanie jakiegoś la cucaracha


@idewons: foliowa czapeczka założona? BTW jeżeli moderacja jest taka lewacka, to dlaczego właśnie lakukaracza pojeciał
  • Odpowiedz
@lewaq3000: To odpisz mu tym samym, to zobaczymy, czy te wymyślone przez ciebie siły faktycznie przejęły wypok. Bo jak na razie to ja mam rację - moderacja chroni osobników o profilu czysto trollerskim i karze każdego, kto zacznie się z nimi rozprawiać słownie.

@Chodtok:

ha ha ha ha ha ha ha

teorie o silnym zabarwieniu pedofiliskim twojego niedawno zbanowanego kolegi z liczbą Pi w
  • Odpowiedz
@Chodtok: zajrzałem do twojego spamerskiego g***owpisu pełnego urojeń i wiesz co? Poza tymi urojeniami nic tam nie ma. Jedyne zaoranie odbyło się tutaj i poza prymitywnymi odzywkami, kaleczeniem języka, tupaniem "nużką" to nic spod twoich umorusanych paluchów nie wyszło.

Bez odbioru, neuropejski chłoptasiu.
  • Odpowiedz
nie mogę tego żałosnego bezczelnego kremlowskiego ujadania wywalić


@Chodtok: xD Ależ możesz - po najechaniu kursorem na którykolwiek ze swoich g***komentarzy pojawia się opcja "usuń" z ikonką śmietnika, do którego i w rzeczywistości i w wirtualu się one jedynie nadają.

Szkoda że to nie mój wpis


Skąd to zwątpienie, ta dezercja intelektualna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz