Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem co wy macie z tymi szarymi myszkami, że się tak nimi zachwycacie XD Naoglądaliście się romansideł i pomyliło wam się coś w główkach.
Przecież związek z taką "lochą, karyną" jak wy to nazywacie jest milion razy lepszy niż z taką damską stulejką xD
Z normalną dupeczką wyskoczycie na piwo, do klubu, do kina, nie ma przypału przedstawić znajomym bo zachowuje się normalnie, jest dla was otwarta i wiecie na czym stoicie.Dużo weselsze, rozgadane, dobrze ubierające się, nawet lekko wyzywająco, z dobrym makijażem wciągają swoimi potężnymi dupami te szare myszki XD No tak, ale jak laska ubiera się lepiej, drożej, trochę wyzywająco to od razu jest #!$%@? i karyniskiem i na takie to tylko splunąć XD Zresztą skąd mogą to wiedzieć #przegryw , którzy nigdy panny za rękę nie trzymali, a ich opinia o kobietach jest zbudowana tylko i wyłącznie na (zazwyczaj) zmyślonych historyjkach innych spierdoksów.
A co do tych szarych myszek dla anonków co je tak wielbicie, to jak już jakimś cudem znajdziecie jakąś i z nią będziecie to nie zdziwcie się, jak #!$%@? was w rogi szybciej niż normalna laska.
Normalne Panny w wieku od 20 lat nie są już dziewicami i mimo, że może was to boleć to miały już pewnie kilka bolców i są doświadczone, więc nie będą aż tak ciekawe wrażeń jak niedoruchana okularnica.
Szara myszka poskacze wam trochę na przeciętnym siurku, a jako, że może będziecie jej pierwszym, albo i drugim benizem w życiu to wiadome jest, że będzie chciała w końcu poczuć coś większego w sobie niż palec wskazujący i wskoczy w końcu na gutaza jakiegoś chada i nawet nie będziecie o tym wiedzieli xD
Zrozumcie, że każda kobieta lubi seks, chce seksu i któryś raz na misjonarza przez 5 minut w końcu jej się znudzi tak jak i wy, jeżeli będziecie seksualnymi spierdoksami.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przemyslenia #filozofia #dupeczkizinstagrama

MerryXmas - Ja nie wiem co wy macie z tymi szarymi myszkami, że się tak nimi zachwyca...

źródło: comment_GsuVzoTxKvC46449zlWdaQu685rOh4h9.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@MerryXmas: jak idziesz z locha karyna do klubu, to co chwila mowi "Czesc" do jakiegos faceta i kiedy spytasz, kto to jest (normalne pytanie, zadaje sie je tez zjanomym w takiej sytuacji) to ona mowi "No hehe to Piotrek, mój dawny bolec, ale teraz jestesmy tylko kumplami hihihih"
  • Odpowiedz