Wpis z mikrobloga

@Obywatel_Kondominium: Bardzo warto. Doskonałe gry - ja grałem bez znajomości uniwersum ale po przejściu pierwszej części sięgnąłem również po książki, które swoją drogą mnie nie wciągnęły tak jak gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Obywatel_Kondominium Zbierasz amunicję, filtry i apteczki. Na niższych poziomach to raczej FPS, na stalkerze już raczej survival, bo podobno masz wszystkiego jak na lekarstwo. Dużo ekslporu nie ma, jednak klimat jest. Gra bardzo fajna, (wyższych poziomów trudności nie miałem czasu ograć, to o nich nic nie powiem pewnego, oprócz tego że ma być mniej zasobów)
Gra raczej nie chce cie straszyć, ale czasami są takie momenty. To FPS w post-A po i
  • Odpowiedz
@Obywatel_Kondominium: Łupanka ale z survivalem (np masz maskę tlenową i musisz znajdować do niej filtry powietrza albo nową bo ktoś Ci uszkodził obecną) grałem w dwie gry co wymieniłeś i to wgl inny świat i rodzaj gry
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Obywatel_Kondominium: tak jak poprzednicy pisali, taki lajtowszy survival horror. Nie lubię ogólnie tego gatunku gier, ale tutaj jest naprawdę spoko. Jump scary są rzadkością, tutaj bardziej napięcie buduje klimat. Za tą cenę to naprawdę grzech nie brać
  • Odpowiedz
@Obywatel_Kondominium: To ja tutaj pozwolę sobie walnąć chronologicznie jak co idzie:
Gra i Książka Metro 2033 opowiadają o tym samym, oczywiście gra jest "uproszczona" ale generalnie historia jest ta sama.
Potem chronologicznie jest Last Light,
Następnie dzieją się Książki Metro 2034 i 35, potem będzie się dziać Exodus.
Teraz szczegóły: Last Light jest Kanoniczne, w książkach 34 i 35 są nawiązania, z wiadomych przyczyn.
  • Odpowiedz