Wpis z mikrobloga

Ja jebe, co to za rak w wykonaniu #rozowepaski ?
Czy drogie różowe tak śmieszy was poniżanie #niebieskiepaski ? Zanim zostanę nazwany #!$%@? bez dystansu:
1. autorka twierdzi, że ta strona ma zwrócić uwagę na brak szacunku wobec kobiet. Przyczynić się do równości itp.. Jak to, odbierając szacunek mężczyznom chcecie dać kobietom?
2. czy wyobrażacie sobie, żeby mówić kobiecie, że jest płaska/ gruba/ ma wielki nos/ jest kobyłą, i argumentować to, że należy się szacunek mężczyznom?
3. ktoś ma problem z mężczyznami i chce rozładować napięcie...
https://www.facebook.com/BezlitosneKobiety/
#rakcontent #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 13
@boltzmann: Ej bo przejechałam trochę postów i nie widzę tam nic takiego. Jedyny kontrowersyjny post jaki zobaczyłam to komentarze o tym, że dziewczynę uniewinniono bo zabiła faceta, który usiłował ją zgwałcić. Ty tak na serio facet? Nie wgłębiam się w to jakoś strasznie, nie będę analizować setek komentarzy, bo na te autorki fanpage'a jakby nie mają wpływu, ale z ich strony żadnego hejtu na płeć przeciwną nie widzę.
@boltzmann: Nie bronię pogardzania nikim, po prostu nie widzę przypadku, o którym piszesz więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć. :) Ciężko mi komentować zjawisko, którego nie widzę. Komentuję natomiast zjawisko, które widzę. W dużych ilościach. :)
@boltzmann: Poprosiłam cię jedynie o bezpośredni link do zdarzenia. W tej chwili widzę stronę, na której grupa kobiet daje jakieś swoje wrzutki. Nie dostrzegłam żadnej wrzutki, która byłaby obraźliwa dla jakiegokolwiek mężczyzny zachowującego się jak człowiek (bo gwałciciela człowiekiem nie nazwę). Dla kontrastu podałam ci stronę wykop, na której wcale nie muszę nigdzie zjeżdżać. Nawet z tego postu nie muszę wychodzić. Oczywiście, że chciałabym świata, w którym ludzie nie obrażają się
@boltzmann: Z mojej perspektywy wygląda to tak, że postawiłeś tezę nastawioną na obrażenie dużej grupy kobiet. Radośnie sobie z kolegami przyklasnęliście, przystąpiliście do typowej wykopowej retoryki jakie c00rvy z loszek etc. Karyny i madki. Stwierdziłam, że wejdę, zobaczę o co chodzi, może posta zgłoszę, bo uważam, że obu stronom należy się szacunek i nie chcę, żeby jakaś stronka prowadzona przez frustratki psuła opinię kobietom. Nic takiego nie znalazłam. Poprosiłam cię, żebyś
@slonzaczka: hurr durr obrażajo kobiety, a jak obrażają facetów to już ok To, jest twój osąd a nie fakt.

Radośnie sobie z kolegami przyklasnęliście, przystąpiliście do typowej wykopowej retoryki jakie c00rvy z loszek etc.


Po prostu wielu mężczyzn ma już dość braku równowagi i wysysania z facetów wszystkich resztek.

Stwierdziłam, że wejdę, zobaczę o co chodzi, może posta zgłoszę, bo uważam, żeobu stronom należy się szacunek

I dlatego się tu