Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że większość garniturów ze sklepów tworzy pod klatką piersiową zmarszczenia i część modeli również tworzy zgięcia na klapie gdzieś w połowie? Coś jak na pic rel. Często czuję się w tym miejscu ściśnięty.
Rozmiar jest chyba okej bo pod klatką jest miejsce, boki nad biodrami dobrze przylegają do talii (przy kroju slim), rękawy też okej, tylko za wąskie na klacie przez co zapięcie guzika powoduje zmarszczenia i często klapy się "łamią" w środku bo nie mam kształtu deski, tylko większą klatkę i klapy muszą od linii góry brzucha iść do góry/przodu ( zależy jak patrzeć :D )

#garnitur #modameska #wesele
Pobierz Lewo - Czy to normalne, że większość garniturów ze sklepów tworzy pod klatką piersiow...
źródło: comment_ucqVkrUAv7ovnHBacGKwqTzaJSuLnl89.jpg
  • 6
@Lewo: Moim zdaniem to nie normalne. Może model wygląda w tym dobrze ale normalny człowiek (z odrobiną brzucha) wygląda w tym jak obciśnięty baleron.. Poszukaj w innych sklepach a trafisz garnitur z "normalną" marynarką. Ja się strasznie ołaziłem po sklepach żeby w końcu cokolwiek kupić. Mogę Ci polecić jeden sklep ale nie wiem skąd jesteś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@ha_nys: wrocek. powiem Ci, że u mnie jeszcze problem jest z nogami, raczej jestem skazany na kupienie osobno góry i osobno dołu bo mam duże uda a wąskie łydki.
@Lewo: Poszukaj małych sklepów w Twojej okolicy które zajmują się tylko garniturami. Ja też szukałem w podobnej cenie i tylko w sieciówkach. Nie znalazłem nic bo mam (chyba) podobną budowę do Ciebie - szeroka klatka, szerokie uda, wąskie łydki. W końcu pojechałem do niewielkiego sklepu który ma tylko garnitury, koszule, krawaty, paski i buty. Wiesz ile trwały oględziny? 10 min. Babka spojrzała tylko na mnie i mówi mi "ten będzie idealny"