Wpis z mikrobloga

Jak to jest że do wczoraj drogi były niemal puste, a dziś aut na drodze jest tyle co w złotych czasach Detroit? Gimnazjaliści dojeżdżają autami do szkoły? Ludzie w wakacje są bezrobotni? To nie jest drobna różnica tylko kilkukrotnie większy ruch. #olsztyn
  • 38
  • Odpowiedz
@wysuszony: Raz, że dzieciaki są odwożone, dwa, że nauczyciele jeżdżą, trzy sami licealiści/technicy jeżdżą do szkoły! Tak nam się bogaci społeczeństwo ;D A już za miesiąc dołączą akademicy.
  • Odpowiedz
@wysuszony: idź pan w ***j; jutro wyjeżdżam z domu punkt 6. Nie dość, że dużo samochodów to jeszcze kierowcy niedzielni, chyba całe lato rowerami jeździli i się #!$%@?ą wszędzie. Moja teoria jest taka, że rodzice brali urlopy żeby zostawać z gówniakami w domu. A od dzisiaj nie ma tak już.
  • Odpowiedz
@wysuszony: @Cierniostwor: dla wszystkich zadziwionych i bez dzieci: niektóre szkoły i przedszkola nie lezą blisko przystanków, a dziecko może być samodzielnym uczestnikiem ruchu drogowego dopiero jak ma 10 lat. W przypadku szkoły mojego syna na przykład w okolicy są jedynie przejścia dla pieszych bez świateł, sama boję się tam przechodzić, bo ruch na mieście jest bez porównania wiekszy niż za czasów gdy ja chodziłam do szkoły. Także mąż
  • Odpowiedz