Wpis z mikrobloga

Wiele osób uważa że Daniel Zwierzyński jest wyjęty spod prawa. Nie wiem ile warte jest zdanie wykopowych ekspertów ale Zastępca Prezydenta Torunia oraz kandydat na stanowisko Prezydenta Torunia w przyszłych wyborach ma nieco odmienne zdanie. Nie wiem teraz kogo słuchać, z jednej strony są ludzie pokroju znanego Kuracyji a z drugiej czołowy polityk Torunia reprezentujący PiS w wyborach.

Wszystkich majacych wiecej rozumu zapraszam do zgloszenia wedlug poradnika
Jak widac przynosi to efekty.
#danielmagical
źródło: comment_14ua7CXUpH2Wq40MSv77jlDF7aZmeEma.jpg
  • 73
@majoneztorunski: od 24 godzin na wykopie i będzie tu zgrywał wielkiego pana niszczenia.. Kim ty kurva jesteś że decydujesz kogo niszczyć a kogo nie? Jak już pisałem niejednokrotnie zajmijcie się złodziejskim rządem, pisami, PO i innymi tego rodzaju gównem.. Sorry za pomiałem że rząd zamknął by ci mordę w pare sekund i dalej bedziesz posłusznym niewolniczym obywatelem.. TFU ci na ryj
@majoneztorunski: No to kto w końcu przeżywa ta tragedie? Sąsiedzi czy Jaca albo Dawid? Zdecyduj się kolego.
Co ma zrobić policja? No słucham. Zamknąć Grubasa? To powiedz mi na jakiej podstawie. Zamknąć Goche? Jaca by musiał złożyć zawiadomienie na policji, a Łuki przecież miał transfer do FC Bidul z tego powodu. Skąd wiesz czy nie wystawiają mandatów? Byłeś przy tym? Raczej nie więc tylko możesz przypuszczać.
@Madzia2004: Ty trolujesz czy
@Judasz9: Nie wiem o #!$%@? Ty się do niego prujesz. Grubas robi złe rzeczy i to jest FAKT. Z tym nawet nie ma co dyskutować. Ty możesz to tolerować, ktoś inny nie. Kogoś bawi naśmiewanie się z taty Pezeta, a dla innych to czyste #!$%@?ństwo. Ludzie są różni i nie oczekuj od innych, że bedą myśleć tak jak Ty chcesz. Skoro chłopak ma na tyle zapalu i chęci, aby robić coś
@bednar_WSRH: Tragedie przyzywaja wszyscy, a jej winowajca jest Daniel Zwierzynski. Daniel prawdopodobnie pojdzie siedziec albo nie wyplaci sie do konca zycia za oszustwa podatkowe. Goha moze zostac ubezwlasnowolniona bo stanowi zagrozenie dla otoczenia, bedzie przymusowo leczona. Jaca moze miec konsekwencje za znecanie sie nad psychicznie chora Malgorzata. Lukasz trafi do tzw domu dziecka juz na stale, a Malgorzata Zwierzynska straci opieke prawna nad nim.
@majoneztorunski: Problem Marcina został należycie nagłośniony i ukarany? Czyli uważasz że usunięcie kanału i odróbki wystarczają? Jeśli tak to nie powinieneś mieć do Magicala żadnego problemu ponieważ Daniel również tego doznał ale nie tylko, nie tylko bo zostały o nim stworzone dwa reportaże które zostały puszczone na dwóch najwiekszych stacjach telewizyjnych na całą Polskę, pomyśl, przeanalizuj i dopiero potem pisz.
@majoneztorunski: Daniel siedzieć? Za co? Slucham. Przecież o Goche toczy się sprawa. Jaca i znęcanie się nad Gochą? XDDD Przecież przy tej kobiecie nawet Budda by nie wytrzymał i #!$%@?ł jej lepe raz na pare dni. Łukasz ma ile lat? 16 czy 17? Tak czy siak nie dlugo będzie dorosły. Ja nie bronie tucznika, bo nie jestem ślepy i wiem co to za obrzydliwa kreatura, ale obwinianie go za całe zło
Problem Marcina został należycie nagłośniony i ukarany?


@EjniaKK: tak rafonix zostal ukarany nie ma kanalu i nie moze nagrywac a jak nagrywa to malo zarabia proste chyba ;P mial sprawy w sondzie i swoje zaplacil wiec powinniscie dac mu spokoj tak jak magikalowi
@EjniaKK: Nie wiem czy wiesz ale Marcin K ma kilka spraw jeszcz w toku, m. in. nienawisc na tle rasowym. Wszystko jest na bierzaco zglaszane i nie ma problemu z brakiem reakcji, wiec nie trzeba tego az tak naglasniac jak sprawy Daniela.
@bednar_WSRH: Za uchylanie sie od placenia podatkow, niezarejestrowanie dzialanosci gospodarczej, oszukiwanie na zbiorkach charytatywnych i nieodprowadzanie nalezytych podatkow od nich. To tylko jeden z jego wielu problemow.
Co
@Judasz9: Ja Ci nie zarzuciłem tego, że tolerujesz obrażanie zmarłych. Chciałem Ci dać po prostu przykład, że każdy myśli inaczej. I tak samo może być w tej sytuacji. @majoneztorunski uważa, że to co się dzieje jest patologiczne, ale w przeciwieństwie do większości coś z tym faktem robi. Skutecznie czy nie, nie mi to oceniać. Nie robi tego z zawiści, lecz bardziej z troski(może i przesadzonej) więc nie rozumiem tego oburzenia.
@