Wpis z mikrobloga

Po czym rozpoznać sezonowców F1, interesujących się tym sportem tylko wtedy, kiedy w pobliżu pojawia się nazwisko Kubicy?
Nie wiem, ale się domyślam, że po tym, że pierwszy raz dowiadują się o czymś takim jak TEAM ORDERS i zachowują jak małpy nierozumiejące tego, że w każdym topowym zespole kierowca, który ma realną szansę na mistrzostwo ma priorytet nad kierowcą, który tej szansy nie ma.
#f1
Pobierz
źródło: comment_mSQCgKKpmJLZl5E5wOEcKLE6R0lzqsGv.jpg
  • 17
@posuck: kwestionujesz coś, co jest elementem tego sportu od zawsze - mniej więcej tak, jakby kibic piłki nożnej miał ból dupy, że jedna drużyna oddaje piłkę drugiej po wznowieniu gry przerwanej z powodu niezauważonego przez sędziego faulu: "hurr durr, debile, po co piłkę oddają"

Team orders były w tym sporcie od zawsze i zawsze jeden kierowca był tym priorytetowym - obrażanie tego wolniejszego to zwykłe gówniarstwo.
@advert do Ciebie chyba nie dociera o co chodzi w sytuacji z Bottasem.
Jego #!$%@? o tym, że się liczy w walce o tytuł, obrażanie się o to, że Wolff nazwał go przydupasem Hamiltona aka Wingmanem. Mowisz o Rosbergu. Nawet w beznadziejnym dla niego sezonie 2015 nie wyobrażam sobie sytuacji żeby ten człowiek godził się na pomaganie Hamiltonowi w dojechaniu na pierwszej pozycji, kiedy Nico byłby gdzieś w środku stawki.
Twoj argument
Aha, F1 zacząłem się interesować i oglądać w 97, więc jakieś 9 lat przed występem Kubicy w GP Węgier ( ͡º ͜ʖ͡º)

@posuck: a, czyli jesteś po prostu bucem bez kultury, skoro znając historię tego sportu wypowiadasz się w ten sposób.

Jego #!$%@? o tym, że się liczy w walce o tytuł, obrażanie się o to, że Wolff nazwał go przydupasem Hamiltona aka Wingmanem.

słyszałeś kiedyś
@advert: Dziękuje za wyróżnienie. Gratuluje dedukcji na podstawie jednego wpisu na temat danej osoby. Dla twoich informacji interesuje się F1 od 2001 roku więc słabo trafiłeś. Fanem Kubicy nigdy nie byłem więc kolejny chybiony argument, proponuje Tobie wyluzować bo podejrzewam że większość osób wymienionych przez Ciebie na tym screenie robi to w celach humorystycznych. Także nie bierz wszystkiego na serio co ludzie robią w internecie, bo to że śmieje się z
Pisałem to już wczoraj, Rosbergowi jakoś nie przeszkadzali w walce o tytuł


@paqo: Zupełne niezrozumienie sytuacji, z kim mógł przegrać mercedes w czasach Rosberga? Gdy zespół jest na takim poziomie jak merc 2014-16 może sobie pozwolić na równą walkę swoich kierowców. Gdy zespół ma realnego konkurenta odbieranie punktów przez partnerów prowadzi do katastrofy. W 2007 roku mclaren zdobył więcej punktów niż ferrari a przegrali wdc. Rosberg swoim odejściem zrobił mercowi ogromną
@Dect: W 2007 roku to mclaren miał 0 punktów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zgadzam się z tym co piszesz, natomiast ja odnosiłem się do opinii niektórych ekspertów spod tagu, którym się wydaje, że Bottas mógłby walczyć z Hamiltonem, tylko zły Mercedes mu nie pozwala, a on sam jest #!$%@? bo się na to godzi.