Wpis z mikrobloga

http://m.fronda.pl/a/szatan-w-detroit-ustawili-wielki-pomnik-diabla,54660.html

Akcja ma juz troche czasu, ale naszła mnie myśl: gdyby ustawic taki pomnik gdzies w Polsce jak wielki byłby ból d--y xD proponuje intronizowac szatana na króla Polski.

Pewnie w tak tolerancyjnym kraju dlugo by nie postał...
#gimboateizm #satanizm #szatan #bekazkatoli
dqdq1 - http://m.fronda.pl/a/szatan-w-detroit-ustawili-wielki-pomnik-diabla,54660.htm...

źródło: comment_bglB8ai0qi0ZOLNVM2ADcu2XWu5C1UR9.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dqdq1:
kruci dlaczego szatanizm jest tak szkalowany? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
zawsze jak sie chce kogoś oczernić to sie mówi ze jest jak hitler albo ze jest szatanistą. niby wolność religii i poglądów a postawić pomnik takiego bafometa czy innego lewiatana to protesty i zgorszenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

niestety, prawo amerykańskie dopuszcza takie aberracje w myśl fałszywych zasad liberalnych, które nie
  • Odpowiedz
@dqdq1: ja bym chciał postawić pomnik wszystkim zgwałconym przez pewne środowisko kozom, ale niestety, sam taki pomysł wywołałby ogromny bul dupska lewactwa, że całość nie mogłaby być zrealizowana. Jeśli się mylę to niech jakiś lewak sam weźmie i taki pomnik postawi ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, na pewno :-D
  • Odpowiedz
@B0RG: Lewactwo ma stawiać pomnik, który Ty sobie wymyśliłeś, żeby pokazać, że nie ma bólu d--y? XDDDDD
Nie wiem jak inne "lewaki", widzę w tym kraju większe problemy niż kozy gwałcone gdzieś tam daleko...
  • Odpowiedz
@jedrzejk: aha czyli rozumiem, że cierpienia tych zwierząt nie robią na tobie żadnego wrażenia i dopóki dopóty pewna grupa rucha kozy daleko od Polski to ty nie masz z tym żadnego problemu, tak? xD
  • Odpowiedz
@B0RG: Uwaga, czytamy ze zrozumieniem:

widzę w tym kraju większe problemy niż kozy gwałcone gdzieś tam daleko...

Jeśli dalej nie możesz sobie poradzić, wyjaśniam sens tego fragmentu: cierpienie tych zwierząt jest problemem, ale uważam, że w Polsce jest dużo innych problemów, które są ważniejsze.
Jeśli Ciebie cierpienie tych zwierząt boli najbardziej, to zabierz się za stawianie tego pomnika, wymyśl projekt, znajdź sponsorów, załatw zgody...
Ale nie mów innym ludziom, że
  • Odpowiedz
@jedrzejk: chętnie bym taki pomnik postawił, ale jak już pisałem, obawiałbym się bulu dupska lewactwa, które zrobiłoby ze mnie nazistę, faszystę i generalnie przedstawiciela zła xD Co, może nie? To postaw taki pomnik i udowodnij, że się mylę - tedy wpłacę, oświadczam, 1 milion (nowych) złotych na konto PAH. Podejmujesz wyzwanie, wazonie? A, jak nie udowodnisz to ty bulisz, żeby było uczciwie, nie.
  • Odpowiedz
@B0RG: Podsumujmy Twój pomysł:
1. Cierpienie zwierząt w krajach arabskich jest dla Ciebie tak olbrzymim problemem, że chcesz z tej okazji postawić pomnik
2. Mimo, że bardzo boli Cię cierpienie tych zwierząt nie chcesz z tym nic zrobić, bo boisz się bólu d--y lewactwa i tego, że nazwą cię faszystą (no to faktycznie musi być ten problem dla Ciebie bardzo ważny, jeśli tak łatwo odpuszczasz.
3. Ze względu na to, że myślisz, że wystąpi powyższy problem uważasz, że ten pomnik ma postawić za Ciebie jakiś lewak z internetu - w walkę z problemem, który jest najważniejszy dla Ciebie ma zaangażować swój czas, swoją energię, zamiast poświęcić to na problemy, które on uważa za najważniejsze.

Z zaproponowanego przez Ciebie pomysłu wynika, że ludzi, którzy uważają problem zwierząt w krajach arabskich za aż tak ważny jest bardzo mało (bo nie wierzę, że w grupie większej niż pięć osób nie znajdzie się chociaż jedna, która nie boi się bólu d--y
  • Odpowiedz
@B0RG: Chciałem z Tobą rozmawiać. W swoich wypowiedziach pokazywałem, że Twoje poglądy mnie dziwią, że nie do końca rozumiem wartości, którymi się kierujesz, ale zawsze podchodziłem do nich (zarówno wartości jak i poglądów) z najwyższym szacunkiem.
Niestety, Ty postanowiłeś pójść w inwektywy.

lewackie k---y

czerwonych śmieci

naziści spod znaku sierpa
  • Odpowiedz