Wpis z mikrobloga

Jesteś świeżo po obejrzeniu #ludzkastonoga
(Dla ciekawych render ma potrwać jeszcze 18 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Co do mojej oceny spodziewałem się czegoś innego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Film w sumie ok jednak najbardziej podczas oglądania zaniepokoił mnie komunikat mojego antyvirusa o wyłączeniu ochrony w czasie rzeczywistym ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Spodziewałem się czegoś o wiele bardziej obrzydliwego (,)
Jakbym miał wybierać najbardziej obrzydziła mnie scena z pływającym doktorkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z plusów film potwierdził jeszcze bardziej moje spier##lenie ponieważ sceny które chyba miały mnie wystraszyć lub obrzydzić raczej wzbudzały śmiech ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także jeżeli rozmyślacie jak bardzo spier##leni jesteście polecam obejrzeć i po reakcji na film się dowiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#filmy #film #horror #gownowpis
  • 5
@wymarta: Widziałem drugą chwilę po obejrzeniu pierwszej postanowiłem nadrobić i szczerze chore jak c#uj ale też jakoś nie za bardzo mnie obrzydziło jedyne co to wzbudziło mój podziw do Toma Sixa za to jak bardzo jest chory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Raspajpi jest też 3 cześć ale ona już nie ma takiego #!$%@?/chorego głównego bohatera przez co traci strasznie moim zdaniem na poziomie. 1 była slabawa ale miała ten pomysł ze stonoga natomiast 2 to chore gówno które bardzo mi się podobalo. 3 nie polecam bo syf całkowity (nawet pod względem oceny dla gore/tego typu filmów)