Wpis z mikrobloga

Jaki preparat polecacie do pielęgnacji naturalnej tapicerki skórzanej? Do tej pory stosowałem Tenzi Care ale myślę, żeby spróbować czegoś innego sprawdzonego przed MotoMirki ( ͡º ͜ʖ͡º) Przy okazji fajnie by było delikatnie pomalować miejsca, w których wytarła się farba. Jakie środki polecacie aby dawały trwały i zadowalający efekt? Wołam #bmw bo chodzi o #e39 . I rzecz jasna #detailing bo wiem, że tam są profesjonaliści :)
  • 14
@sorek: to kocham w wykopie, że zadasz pytanie i na 20 odpowiedzi jedna ma sens. Na konkretne pytanie oczekuje konkretnej odpowiedzi a nie doradztwa życiowego także sori mejt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Barwienie skóry mam na czym ćwiczyć, czyszczenie i smarowanie mleczkiem ogarnie małpa.
Zamiast chlać pod sklepem całą sobotę i niedzielę wolę robić coś, co sprawia mi przyjemność. Poza tym stare przysłowie mówi, że "oszczędnością i
@bonifacy_pankracy: Do czyszczenia i pielęgnacji polecam Colourlock. Strong Cleaner robi świetną robotę.
Natomiast jeśli chodzi o malowanie, to próbowałem i nie polecam. Nawet tymi ich środkami efekt jest raczej słaby i mało trwały (mówię o jasnym kolorze, może z czarnym lepiej). Może jednak specjalista musi robić. Ja bym się już drugi raz nie podjął.