Wpis z mikrobloga

@Kiraa: same Canony:
nagrywanie to EOS 5D mark 3, 6D, 7D i 70D
zdjęcia 5D mark 3 i 5D Mark 4
zwykle od dwóch tygodni do nawet miesiąca, zalezy od ilości zleceń, tego, jaki był wybrany zestaw, i wielu różnych czynników
  • Odpowiedz
@watchman89: pracuję w firmie starych, wkręcili mnie jak byłem w gimnazjum XD
pretensje zdarzają się rzadko, da się wyjaśnić argumentami czego nie robimy/nie nagrywamy, tacy co się znają nigdy problemów nie robią, powiem więcej - są bardziej uprzejmi niż reszta
rozstawianie po kątach zdarzyło mi się tylko raz, wystarczyło zagrozić ze pojedziemy do domu i był już spokój
jeżeli chodzi o szkolenie to poleciałem na głęboką wodę bo od razu wesele,
  • Odpowiedz
@executorini ja raz tylko podjąłem się na ślubie i weselu robić. Wiem że sobie fotografowie cenią te roboty i dorabiają się nieźle na tym ale nigdy nie mam odwagi się zapytać ile biorą za te zlecenia. To AMA to może powiesz ile bierzesz za ślub + wesele + sesja dodatkowa w plenerze?
  • Odpowiedz
@executorini kurs droniarski robiłeś? Ile kosztował bo słyszałem, że tylko we Warszawie można zrobić. No to nieźle. Teraz rozumiem dlaczego mówią że wesela im się opłacają.

A takie zwykłe bez bajerów. Same zdjęcia na ślubie + sesja plenerowa i ewentualnie wesele?
  • Odpowiedz
@watchman89: oczywiście jeśli chodzi o zarobki to z disclaimerem że wchodząc na rynek w życiu się takich cen nie osiągnie, jesteśmy na rynku juz jakieś 10 lat i poświęcamy temu dużo więcej czasu niż taki fotograf za "pińcet"
  • Odpowiedz