Wpis z mikrobloga

#rozdajo wykrywacz ze zdjęcia bounty hunter, sprawny. Można go używać zgodnie z przeznaczeniem, przerobić na mały do szukania np kabli w ścianie, wyciągnąć podzespoły, opchnąć lub kij wie. Losowanie wszystkich plusujących przez mirkorandom jutro o 20.00, wysyłka na mój koszt, zielonki out. Rozdajo robię z nadzieją że więcej osób zobaczy moje ogłoszenie na olx gdzie sprzedaje tez wykrywacz tyle że lepszy. Bardzo miło mi będzie jeżeli ktoś mi da porady czy ogłoszenie jest dobrze napisane i takie tam. Tutaj wrzucam link do mojego ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/wykrywacz-garrett-euro-ace-350-CID767-IDviDke.html Życzę powodzenia w losowaniu :)
Pobierz elpak - #rozdajo wykrywacz ze zdjęcia bounty hunter, sprawny. Można go używać zgodnie...
źródło: comment_JaQJ4wNwpL4dIRKJgVYZHX3eocpD4X4u.jpg
  • 22
@elpak nikt Cię nie podpieprzyl, że z wykrywaczem chodzisz bez zezwolenia? Też planuje hobbystycznie komuś kupić wykrywacz, bo mamy fajne tereny i sporo ciekawych moment można co roku znaleźć jak ktoś pole zaorze. Dobry klaser wartościowych bardziej i mniej moment i przedmiotów nam się już uzbierał ;)
@elpak: Nie można do Ciebie napisać na PW, a musiałabym 20 minut poświęcić na poprawki.
Także jak Ci zależy, to napisz ze swojego konta głównego, to Ci wtedy poprawię w ramach dobrego uczynku xD
@Zuzan_ na polach i jakichś mniejszych prywatnych terenach łatwo dostać pozwolenie właściciela tego terenu :) z tego, co się orientuję przypieprzyc się ktoś może tylko jeśli grzebiesz sobie w państwowej ziemi. Staram się obadać temat dokładniej, bo też się przymierzam do zakupu wykrywki :D już jakiś czas w sumie. A że to granice wielkopolski i dolnego śląska to jest czego szukać w sumie :D mam o tyle fajnie, że z pozwoleniami miałbym