Wpis z mikrobloga

#rozdajo wykrywacz ze zdjęcia bounty hunter, sprawny. Można go używać zgodnie z przeznaczeniem, przerobić na mały do szukania np kabli w ścianie, wyciągnąć podzespoły, opchnąć lub kij wie. Losowanie wszystkich plusujących przez mirkorandom jutro o 20.00, wysyłka na mój koszt, zielonki out. Rozdajo robię z nadzieją że więcej osób zobaczy moje ogłoszenie na olx gdzie sprzedaje tez wykrywacz tyle że lepszy. Bardzo miło mi będzie jeżeli ktoś mi da porady czy ogłoszenie jest dobrze napisane i takie tam. Tutaj wrzucam link do mojego ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/wykrywacz-garrett-euro-ace-350-CID767-IDviDke.html Życzę powodzenia w losowaniu :)
elpak - #rozdajo wykrywacz ze zdjęcia bounty hunter, sprawny. Można go używać zgodnie...

źródło: comment_JaQJ4wNwpL4dIRKJgVYZHX3eocpD4X4u.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Zoxico z samym pozwoleniem właściciela ziemi nic nie zrobisz. Owszem jest potrzebne, ale przede wszystkim musisz zglosic wniosek o poszukiwania do Wojewódzkiego konserwatora zabytków. Do niego dołączyć nr działek na których będą poszukiwania i właśnie zgodę właściciela. Zależnie od widzimisię może wydac takie pozwolenie lub nie. Wszystko co znajdziesz a może być zabytkiem należy zgłosić.
A jeśli cię ktoś podkabluje że łazisz z wykrywka, to nawet policja ma już wytyczne co
  • Odpowiedz
Kto bez pozwolenia albo wbrew warunkom pozwolenia poszukuje ukrytych lub porzuconych zabytków, w tym przy użyciu wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych i technicznych oraz sprzętu do nurkowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Plus do tego przy przypale na przeszukaniu mieszkania znajdą coś co podchodzi pod ustawę o broni i amunicji (nawet stara łuska z niezbitą spłonką) to już może być poważniejszy problem
  • Odpowiedz