Wpis z mikrobloga

#modadamska #rozowepaski #pytanie hej. Mam pytanie do różowych. Chciałbym zrobić prezent .. myślałem o bieliźnie. Różowa ceni sobie komfort.. a ja nie mam pojęcia jak to ugryźć ;/ mysle o czymś eleganckim... ale rownież, zebybylo wygodne ;) triumph jest ok? W ogóle nie mam o tym pojecia :( pomóżcie...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DeinGesternTraum: bo co kobieta to inaczej, #anecior dobrze prawi, podpisuje sie pod tym w ciemno. Ja od dluzszego czasu mieszkam za granica, wiec moze tez jest roznica miedzy sklepami w pl a tu. Dlatego tez pisalam, zeby wzial swoja luba i tak bedzie najlatwiej, ale to ma byc niespodzianka.

#boulderdash nie jest latwo, ale czego sie nie robi z milosci ;)
  • Odpowiedz
@DeinGesternTraum: ja bym jeszcze dodała że od fasonu i położenia p----i ;) wiele czynników ma wpływ.
W kazdym razie powodzenia dla wszystkich w poszukiwaniach idealnego biustonosza ;) dla siebie bądź nie( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anecior: No nie wiem... bieliznę kupuje w Belgii, a teraz chce w Polsce... moze sa jakieś różnice w rozmiarówce.... No tak mi podała bo sie wypytałam delikatnie wczesniej by nie było podejrzeń,ze coś kombinuje :p
  • Odpowiedz