Wpis z mikrobloga

#modadamska #rozowepaski #pytanie hej. Mam pytanie do różowych. Chciałbym zrobić prezent .. myślałem o bieliźnie. Różowa ceni sobie komfort.. a ja nie mam pojęcia jak to ugryźć ;/ mysle o czymś eleganckim... ale rownież, zebybylo wygodne ;) triumph jest ok? W ogóle nie mam o tym pojecia :( pomóżcie...
  • 29
  • Odpowiedz
@boulderdash: wszystko zalezy czy jest chuda. Jesli tak bedzie zadowolona z triumpha. Z wiekszym biustem triumph jest beznadziejny! Zle podtrzymuje, deformuje biust. To samo palmers. U mnie sprawdzilo sie intimmissimj, ale ro tez kwestia obslugi klienta, ktora potrafi dobrze dobrac biustonosz do danej osoby.
  • Odpowiedz
@boulderdash to nie maly. Z dolem nie powinno byc problemu a z gora roznie. Moze idz z nia do sklepu, niech pomierzy pokaze co sie jej podoba, w czym sie dpbrze czuje, a pozniej wroc sam i to kup ;)
  • Odpowiedz
@Malka0506: No wlasnie tak bym nie chciał, bo chce zrobić niespodziankę, i chce,żeby była udana... ale widzę,ze to jak zawsze skomplikowany proces :ppp sukienkę tez chciałem dorzucić do tego sukienkę .... to tez z tym taki problem jest ?:)
  • Odpowiedz
@boulderdash: ja Cię rozumiem, ze niespodzianka, to moze wez jakis jej dotychcczasowy biustonosz i na jego podstawie znajdziesz cos odpowiedniego. Naprawde 85c z 85c nierówne. Zalezy jaka to ma byc sukienka, ale jak znasz wymiary to nie powinno byc problemu
  • Odpowiedz
@boulderdash komplet bielizny kupiony w ciemno to bardzo zły pomysł, na pewno nie trafisz z rozmiarem (zwłaszcza w triumphie czy innym intimissimi). Prędzej jakaś fajna babydollka się sprawdzi.
Skoro dół ma w rozmiarze S, to góra z pewnością nie powinna być 85c.
  • Odpowiedz
@boulderdash: Też jestem zdania, że takie kupowanie w ciemno to średni pomysł. A może zamiast biustonosza i majtek, koszula do spania ?
Ja sama noszę S "na dole", a stanik mam 65 H. Nie ma reguły. Najlepiej jakbyś zabrał ją do dobrego sklepu, przynajmniej przy następnej okazji będziesz już wiedział co i jak ;)
  • Odpowiedz
@Malka0506: mam spory biust i jedyny sklep do którego chodzę to właśnie Triumph :)

@boulderdash: nie lepiej zabrać rozowa do sklepu, żeby przymierzała bieliznę i Ty jej wtedy kupisz? Niespodzianki jako takiej nie będzie, ale będziesz miał pewność, ze nie przyczepi się do złego rozmiaru, który zakupiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz