Wpis z mikrobloga

@Gowniak2: tak na serio to music zaczac uprawiac sport u.mnie przymajmniej tak bylo, w ten sposob dajesz upust stresowi a takze produkujesz wiecej testosteronu, a o testosteron w tym wypadku musisz bardzo dbac, nie wal konia bo to go obniza, nie pij alko, zdrowo sie odzywiaj, co do sportu to nie musisz uprawiac go duzo i od razu #!$%@? sie na silke, najpierw pojezdzij kilka godzin na rowerze, intensywnie, wazne zebys
@Shadow89: co do zachowania kiedy z ciebie szydza, to jako ze prawdopodbnie kestes ulegly przyjmujesz uległą postawe ciala, spuszczona glowa, ramiona do siebie i wgl, robisz to podwiadomie i czesto nie bardzo o tym wiesz, sprobuj wyrobic sobie przyzwyczajenie albo nawyk zadzierania wyzej glowy, patrzenie przed siebie a nie w buty, wypnij troche klate, oddychaj gleboko pelna piersią, bardzo waznejest tez to zebys nie siedzial tak długo na mirko tak jak
@Gowniak2: Spoko mordo. Ja lecę teraz do 2 LO i mam ponad 15 dziewczyn w klasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tylko 3 typów, których za bardzo nie lubię, ale ma przyjść jakiś nowy, więc zobacze jak to wyjdzie. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-