Wpis z mikrobloga

Ktoś tu pytał dlaczego tutaj się często ciśnie @mahonek. Sprawa jest prosta. 1) Jest najbardziej rozpoznawalny z całej ekipy, szczególnie na Wykopie, 2) Ma tutaj konto, więc automatycznie z tego tytułu ma najbardziej #!$%@?. A ja bym tam go bronił raczej sumując wszystko. Wiadomo, że cudów nie robił, ale starał się na tyle, ile mógł. Poza tym piszecie często, że to jest tylko pod kasę robione itd. No to w jego przypadku to 100-procentowo odpada. Nawet nie będę tutaj robił obliczeń, ale na 100% więcej by wyciągał u siebie ze streamów nie wychodząc z domu. A tutaj pełny tydzień na kamerach. On na pewno na tym nie zyskał, więc aspekt finansowy bym wykluczał, być może jeszcze Pasza czy Adam też daliby radę więcej wyciągnąć bez tego. Generalnie nie jestem w stanie zrozumieć, że był tam ten Puczi, którego nikt nie zna, a jeśli poznał, to tylko dzięki temu projektowi i który zamiast nadrabiać zaangażowaniem, to za niego musiał odrabiać taki Mahonek - osoba najbardziej rozpoznawalna. A ten Puczi to nie wiem, poza pozerką to raczej w niewielu aspektach się spełniał. Dla mnie gościu ewidentnie do #!$%@?, a za niego musi wejść Guzior. Dodatkowo włączyć, mimo że ich nie lubię, Polaka i Amadeusza. Jak któremuś nie będzie to odpowiadało, to robi out albo najlepiej obaj out.
#youtubeshore
  • 7
@NoFasForever: To co piszesz jest bardzo krótkowzroczne. Mówisz, że bezbek nie robi tego dla pieniędzy, okej. Ile średnio ogląda go osób? 800-1000? Tutaj ostatni raz jak zaglądałem było 10k, przy akcji z tancerką prawie 40. Siłą rzeczy już przez kilka dni wypromował ten swój śmieszny kanał, a jak wiadomo więcej widzów= więcej hajsu